Nowa Kia Niro


Kia Autopol » Modele Kia » Nowa Kia Niro

Nowa Kia Niro 2024

Najnowsza Kia Niro to idealny dowód potwierdzający, że Kia może dostarczyć przyjemność jazdy i jednocześnie dbać o środowisko. Najnowsze technologie w połączeniu z wykorzystaniem ekologicznych materiałów pozwoliły stworzyć samochód, który zachwyca stylistyką i osiągami, a jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Nowa Kia Niro dostępna jest w wersji hybrydowej (HEV i PHEV) oraz elektrycznej (BEV).

Kia Niro w wersji HEV wyposażona jest w silnik 1.6 GDI o mocy 141 KM i w dwusprzęgłową. W wersji Plug-in Hybrid zastosowano jednostkę o mocy 183 KM. W obu wersjach znajdziemy 6-biegowa skrzynię biegów z możliwością sekwencyjnej zmiany biegów za pomocą łopatek przy kierownicy, a także funkcją wyboru trybu jazdy: Normal lub Sport.

Wersja elektryczna wyposażona jest w silnik o mocy 204 KM. Bateria litowo-jonowa o pojemności 64.8 kWh pozwala na przejechanie do 460 km na jednym ładowaniu. Nowe Niro pozwala na szybkie naładowanie baterii prądem stałym w 43 min (10 – 80%), a funkcja przygotowania baterii umożliwia jej podgrzanie i skrócenie czasu ładowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą dobrać najlepsze rozwiązania.


Nowa Kia Niro

Nowe Niro ilustruje nowatorskie podejście marki Kia do klasycznego SUV-a i oferuje wiele detali, które wyróżniają je w zatłoczonym segmencie. Popularny crossover został zaprojektowany od podstaw, dzięki czemu potrafi sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników samochodów, którzy dbają o środowisko.

Nowa Kia Niro oferuje ekologiczne materiały w kabinie, wyjątkowe systemy bezpieczeństwa oraz trzy nowoczesne zelektryfikowane układy napędowe – hybrydowy (HEV), hybrydowy Plug-in (PHEV) oraz elektryczny (BEV).

Nowe Niro 2024 – Cennik

Kia Niro 2022 PHEV

Poznaj ceny wersji hybrydowej (HEV) lub hybrydowej Plug-in (PHEV)

Niro HEV dysponuje łączną mocą 141 KM generowaną przez połączenie jednostki spalinowej z silnikiem elektrycznym o mocy 32 kW.

Niro PHEV dysponuje łączną mocą 183 KM generowaną przez połączenie jednostki spalinowej z silnikiem elektrycznym o mocy 62 kW. Bateria o pojemności 11,1 kWh pozwala uzyskać zasięg w trybie EV do 65 km (w cyklu mieszanym WLTP, z 16-calowymi kołami).


Kia Niro 2022 EV

Poznaj ceny wersji z napędem elektrycznym (BEV)

Niro EV łączy duży zasięg 460 km* (WLTP) i bardzo dobre osiągi. Maksymalna moc silnika elektrycznego wynosi 150 kW, a moment obrotowy ma wartość 255 Nm.

Doładowanie litowo-jonowego akumulatora Niro EV, który może zmagazynować 64,8 kWh energii, od 10 do 80% za pomocą odpowiednio szybkiej ładowarki prądu stałego zajmuje zaledwie 43 minuty.


NADWOZIE

Niro

Odważna ewolucja

Z przodu nowe Niro prezentuje ewolucję charakterystycznego dla samochodów marki Kia motywu „Tiger Face”, który został powiększony i rozciąga się od pokrywy silnika aż po zderzak. Kanciaste światła do jazdy dziennej o wzorze „Heartbeat” potęgują współczesny wygląd auta, natomiast osłona podwozia i nakładki na nadkolach podkreślają jego surowy charakter.

Kia Niro sylwetka

Charakterystyczne detale boczne

Profil nowego Niro przyciąga wzrok prostymi liniami i sprawia, że skupia się on na odważnie stylizowanym słupku C. Zaprojektowano go bardzo starannie, aby wspomóc przepływ powietrza i poprawić właściwości aerodynamiczne nadwozia. Między innymi dzięki temu współczynnik oporu powietrza Niro jest imponująco niski i wynosi jedynie 0,29.

Kia Niro tył

Śmiały i stylowy crossover

Sportową sylwetkę Niro podkreślają tylne światła w kształcie bumerangu. Umieszczone są obok wnęki na tablicę rejestracyjną, w której mieści się zarówno tablica, jak i logo marki Kia. Tylne światła również o wzorze „Heartbeat”, wytrzymała płyta pod podwoziem i dyfuzor nawiązują do elementów z przedniej części nadwozia nowego Niro.

Niro EV

Unikalne detale dla wersji EV

Niro EV różni się od modeli PHEV i HEV dwukolorową zabudowaną osłoną między reflektorami i unikalną stalowoszarą okładziną po bokach nadwozia. Port ładowania jest umieszczony wygodnie pośrodku przedniej osłony między reflektorami, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów ładowania.

Niro alufelgi

Aluminiowe obręcze kół

Stworzone specjalnie dla nowego Niro EV, 17-calowe aluminiowe obręcze kół mają 5-ramienny design i dwukolorowe wykończenie z czarnymi akcentami. Tymczasem Niro w wersji hybrydowej i hybrydowej Plug-in mają specjalnie zaprojektowane 16-calowe lub 18-calowe obręcze aluminiowe, w zależności od wybranego poziomu wyposażenia.

WNĘTRZE

Nowa Kia Niro wnętrze

Przestronne wnętrze

Dzięki platformie „K” zaprojektowanej dla samochodów segmentu C, wnętrze nowego Niro jest obszerniejsze niż dotychczasowego modelu. Większa przestrzeń i rozwiązania poprawiające ergonomię zapewniają wyjątkowo dużo miejsca dla pasażerów przednich foteli. Smukłe oparcia przednich foteli uwalniają dodatkową przestrzeń z tyłu, zapewniając więcej miejsca na kolana pasażerów siedzących z tyłu.

fotele Niro

Ekologiczne materiały inspirowane naturą

Jako dowód na nieustanne zaangażowanie Kia w zrównoważony rozwój, opracowaliśmy różne materiały poszycia foteli dla nowego Niro. W zależności od wybranego poziomu wykończenia, tapicerka jest dostępna w postaci tkaniny, kombinacji tkaniny i sztucznej skóry, lub samej sztucznej skóry wegańskiej. Fotele obszyte tapicerką z wegańskiej skóry zawierają również Tencel™ z drzewa eukaliptusowego, co zapewnia bardziej naturalny wygląd.

Innowacyjny kokpit

Każdy aspekt wnętrza nowego Niro starannie zaprojektowano, aby wszystkim użytkownikom zapewnić estetycznie wykonaną i funkcjonalną kabinę. Projektanci skorzystali z wybiegającej w przyszłość filozofii designu Kia – „Przeciwieństwa, które się uzupełniają”.

Nowoczesny ekran z dwoma wyświetlaczami

Przed Tobą nowoczesny, zaawansowany technologicznie, panoramiczny ekran z dwoma cyfrowymi wyświetlaczami o przekątnych 10,25-cala, integrujący zarówno zestaw wskaźników kierowcy, jak i funkcje informacyjno-rozrywkowe w jednym uproszczonym pakiecie.

Stylowe wnętrze

Konsola środkowa z nowoczesnym dotykowym panelem sterującym umożliwia obsługę zarówno systemu multimedialnego, jak klimatyzacji. Minimalizuje także liczbę elementów obsługi, które mogą rozpraszać kierowcę.

Jeden model. Trzy układy napędowe.
Który wybierzesz?

Dzięki nowemu Niro, Kia uprościła proces podejmowania przez klientów decyzji, dotyczącej zakupu nowego samochodu. Trzy opcje układu napędowego do wyboru potrafią sprostać różnym wymaganiom stylu życia wielu osób. U podstaw tej strategii leżą trzy przyjazne dla środowiska układy napędowe.


Klasyczny układ hybrydowy.

Kia Niro Hybrid (HEV)

 • Pojemność baterii: 1.32 kWh
 • Nowe funkcje Eco
 • Moc układu hybrydowego 141 KM
  (silnik elektryczny 32kW)
 • Silnik spalinowy 1.6 GDI – 105 KM
  + automatyczna 6 biegowa skrzynia DCT


Połączenie klasycznej hybrydy z napędem elektrycznym.

Kia Niro Plug-In Hybrid (PHEV)

 • Pojemność baterii: 11.1 kWh
 • Rozwiązania przyjazne środowisku
 • Moc układu hybrydowego 183 KM
  (silnik elektryczny 62 kW)
 • Silnik spalinowy 1.6 GDI – 105 KM
  + automatyczna 6 biegowa skrzynia DCT


Bezemisyjny napęd elektryczny.

Kia Niro EV

 • Pojemność baterii: 64.8 kWh
 • Gniazdo ładowania CCS
 • Zasięg 460 km (WLTP cykl mieszany)
 • Maksmalna masa holowanej przyczepy do 750 kg

Mniej zmartwień, lepsze wrażenia

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze. To nasz priorytet. Dlatego rodzina modeli Kia Niro oferuje również pakiet zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy DriveWise, które sprawiają, że podczas każdej podróży możesz czuć się bezpiecznie.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Asystent jazdy po autostradzie (HDA)*

Podczas jazdy drogą szybkiego ruchu układ automatycznie utrzymuje prędkość zadaną przez kierowcę lub dostosowuje ją do wykrytych ograniczeń prędkości. Ponadto steruje pracą układu kierowniczego, przyspieszeniem i zwalnianiem oraz utrzymuje pojazd pośrodku pasa ruchu i w bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.

System hamowania autonomicznego (FCA)*

Oceniając dane z kamery i radaru z Twojego Niro, system analizuje informacje o innych samochodach, pieszych lub rowerzystach przechodzących przez jezdnię, aby uniknąć potencjalnej kolizji z nimi. System FCA działa również w celu zapobiegania kolizjom z pojazdami podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniu. jeśli wykryje potencjalną kolizję, na zestawie wskaźników pojawi się sygnał ostrzegawczy i zostanie zastosowana maksymalna siła hamowania (7).

System monitorowania martwego pola widzenia (BCA)

System ten zapewnia dźwiękowe i wizualne ostrzeżenia o wszelkich pojazdach w martwym polu i aktywnie steruje pojazdem, aby uniknąć kolizji.

System wykrywania ruchu podczas cofania (RCCA) zapewnia taką samą pomoc podczas wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego, jeśli pojazdu zbliżają się z lewej lub prawej strony.

Funkcja aktywnego sterowania pojazdem dostępna jest wyłącznie w Niro EV.

Aktywny tempomat współpracujący z nawigacją (NSCC)

NSCC utrzymuje określoną ustawioną prędkość i zapewnia bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, kontrolując przyspieszanie i zwalnianie. Automatycznie zmniejsza również prędkość na każdej krzywiźnie w oparciu o informacje o drodze dostarczane przez system nawigacyjny. *

System unikania kolizji podczas cofania (PCA)

Wyjeżdżając z miejsca parkingowego lub podjazdu, nie będziesz miał nieprzyjemnych niespodzianek. Ten system ostrzega o wykryciu ryzyka kolizji z pieszymi lub obiektami podczas cofania. Jeśli ryzyko wzrasta nawet po ostrzeżeniu, pomaga automatyczne zatrzymanie pojazdu.

Funkcja zdalnego parkowania (RSPA)

Dzięki temu systemowi możesz zaparkować swoją Kia Niro, nawet jeśli nie jesteś w środku – idealny do ciasnych miejsc parkingowych. Używając kluczyka, możesz bezpiecznie przemieszczać pojazd w linii prostej, do lub z przestrzeni. Hamowanie jest automatyczne, jeśli pojazdy wykryje przeszkodę (w zależności od nachylenia).

Szeroki wachlarz możliwości


Inteligentniejsza forma mocy

Nowa Kia Niro jest dostępna zarówno jako klasyczna hybryda (HEV) oraz hybryda Plug-In (PHEV), oferując różnorodne możliwości podczas wyboru swojego następnego samochodu. Wraz z funkcją Vehicle-to-Load, Niro w wersji elektrycznej (EV) pozwala zasilać urządzenia elektroniczne za pomocą jednego prostego złącza.


Samochód zorientowany na przyszłość

Odkryj nowoczesny wygląd zewnętrzny z odważnymi elementami stylistycznymi. Przykładem może być unikalna koncepcja słupka C, który podkreśla kontrast z boku pojazdu i umożliwia przepływ powietrza pod nim, aby zmniejszyć turbulencje powietrza za samochodem, lub wszechstronny rodzaj nadwozia typu crossover, który zapewnia więcej miejsca na wszystkie Twoje potrzeby.


Podążaj za intuicją

Nowe Niro zapewni Ci wszystko, czego oczekujesz od swojego nowego samochodu. Od intuicyjnych funkcji, takich jak wyświetlacz Head-Up, który pomaga utrzymać wzrok na drodze, po funkcję Remote Smart Park Assist, który umożliwia parkowanie nawet w najciaśniejszych miejscach parkingowych.

  Kia Autopol Bydgoszcz

  ul. Pileckiego 12, 85-514 Bydgoszcz

  Godziny otwarcia

  Salon:
  Pon - Pt: 8:00 - 18:00
  Sob: 9:00 - 14:00

  Formularz kontaktowy

  Poznaj zelektryfikowaną rodzinę Kia Niro.
  Wybierz wersję, która będzie pasować idealnie do Twoich potrzeb.

  Popularny crossover został zaprojektowany od podstaw, dzięki czemu potrafi sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników samochodów, którzy dbają o środowisko. Nowa Kia Niro oferuje trzy nowoczesne zelektryfikowane układy napędowe do wyboru, ekologiczne materiały w kabinie i wyjątkowe systemy bezpieczeństwa.

  Wersje wyposażenia HEV/PHEV


  • System autonomicznego hamowania FCA;
  • Asystent utrzymania auta pośrodku pasa ruchu; system monitorowania uwagi kierowcy DAW;
  • 8 poduszek powietrznych, w tym centralna poduszka powietrzna w fotelu kierowcy oraz kolanowa kierowcy
  • Światła dziennie, mijania, drogowe i tylne wykonane w technologii LED;
  • Asystent świateł drogowych HBA
  • Tempomat z inteligentnym ogranicznikiem prędkości ISLA
  • Elektryczny hamulec postojowy z funkcją Auto Hold
  • Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne z kierunkowskazem LED
  • Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
  • Regulacja wysokości fotela kierowcy i pasażera
  • Tylny podłokietnik z uchwytami na kubki
  • Kierownica skórzana (skóra ekologiczna) z przyciskami do sterowania systemem audio i obsługi systemu Bluetooth, skórzane wykończenie lewarka dźwigni zmiany biegów
  • Elektroniczny zestaw wskaźników kierowcy z 4,2-calowym kolorowym wyświetlaczem komputera pokładowego
  • Wielofunkcyjny panel dotykowy dostosowujący przyciski w zależności od wybranego trybu – multimedia / klimatyzacja
  • 8-calowy ekran dotykowy, radio DAB, interfejs Apple CarPlay / Android Auto, port USB oraz dwa porty USB-C w oparciach przednich foteli
  • Kamera cofania z dynamicznymi liniami ułatwiającymi parkowanie oraz tylne czujniki parkowania
  • 16-calowe felgi aluminiowe

  Wersje wyposażenia – BEV


  • 8 poduszek powietrznych, w tym centralna oraz kolanowa kierowcy
  • System autonomicznego hamowania z funkcjami wykrywania pojazdów, pieszych, rowerzystów oraz asystenta skrętu w lewo
  • Asystent utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA) oraz inteligentny ogranicznik prędkości (ISLA)
  • Światła dzienne, mijania i drogowe wykonane w technologii LED z funkcją automatycznych świateł drogowych (HBA), tylne światła wykonane w technologii LED
  • Aktywny tempomat z funkcją „Stop & Go”
  • System powiadamiania ratunkowego E-Call
  • Pokrętło wyboru trybu jazdy „Shift by Wire”, elektryczny hamulec postojowy z funkcją „Auto Hold”
  • Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne z kierunkowskazem LED
  • Klimatyzacja automatyczna
  • System otwierania bezkluczykowego „Smart Key”
  • Dwufunkcyjny panel sterowania układem klimatyzacji i systemem multimedialnym
  • Fotele typu „slim” z haczykami na ubrania, regulacja wysokości fotela kierowcy i pasażera
  • Konsola środkowa z podłokietnikiem i miejscami na kubki
  • Kierownica skórzana (skóra ekologiczna) z przyciskami do sterowania systemem audio i obsługi systemu Bluetooth
  • 8” ekran dotykowy, radio DAB, interfejs Apple CarPlay / Android Auto, port USB oraz dwa porty USB-C w oparciach przednich foteli
  • Cyfrowy 10,25” zestaw wskaźników „Supervision Cluster”
  • 6-stopniowy system rekuperacji energii z hamowania z funkcją i-Pedal, funkcja przygotowania baterii do szybkiego ładowania
  • Szyba przednia akustyczna, szyby przednie z funkcją ograniczającą nagrzewanie się wnętrza
  • Kamera cofania z tylnymi czujnikami
  • 17” felgi aluminiowe

  Sprawdź nasze oferty!


  Call Now Button