Kia Autopol » Serwis » 7 lat gwarancji

W ciągu 7 lat od zakupu samochodu może nas spotkać niezliczona ilość przygód i niespodziewanych sytuacji. Warto zadbać, by w tym okresie być zabezpieczonym przed potencjalnymi zagrożeniami i szkodami. KIA oferuje bezkonkurencyjnie najdłuższy okres gwarancji na rynku Europejskim. Świadczy to o pewności producenta co do jakości wyprodukowanych samochodów i ich wytrzymałości podczas użytkowania przez klientów.

Autoryzowany serwis Kia

ul. Pileckiego 12, Bydgoszcz

Pon – pt: 8:00 – 18:00

Sobota: nieczynne

7 lat gwarancji KIA

7-letnia gwarancja Kia jest jednym z najdłuższych okresów gwarancyjnych na rynku motoryzacyjnym i daje swoim klientom pewność i komfort podczas użytkowania samochodu. Dzięki niej klienci mogą być pewni, że w przypadku wykrycia wad wykonania lub materiałów, Kia pokryje koszty naprawy lub wymiany części. Jej długość również pozytywnie wpływa na wartość samochodu przy jego sprzedaży w przyszłości. Dodatkowo jest ważna w ponad 20 krajach Europy, dając klientom dodatkową ochronę i spokój podczas podróży.

Najważniejsze korzyści

Najwyższe standardy jakości

Kia produkuje swoje samochody zgodnie z najwyższymi standardami jakości w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu oferuje swoim klientom najdłuższą gwarancję w Europie.

Gwarancja przypisana do samochodu

Jeśli samochód jest regularnie serwisowany, gwarancja może być bezproblemowo przekazana na nowych właścicieli.

Użytkowanie bez stresu

Kia jest jedynym producentem samochodów w Europie, który oferuje najdłuższą gwarancję 7 lat/150 000 km, dając swoim klientom pewność i komfort podczas użytkowania swoich pojazdów.

Wysoka wartość odsprzedaży

Niższe koszty konserwacji pozwolą Ci na uzyskanie lepszej ceny sprzedaży samochodu w przyszłości.

Ważna na terytorium Europy

Gwarancja Kia jest ważna w ponad 20 krajach Europy.

Wady i usterki

Gwarancja Kia obejmuje wszelkie wady, które pojawiły się podczas normalnego użytkowania pojazdu, a które mogły powstać w trakcie procesu produkcji. Nie obejmuje jednak uszkodzeń, które są rezultatem normalnego eksploatowania, takich jak zużycie opon czy tarcz hamulcowych.

Części zamienne i usługa wymiany

Gwarancja na 2 lata dotyczy części zamienne zakupione w autoryzowanym serwisie Kia oraz usługi ich montażu.

Dlaczego warto wybrać samochody Kia

Wybierając samochód Kia, otrzymują Państwo nie tylko nowoczesny i stylowy pojazd, ale również pewność i komfort użytkowania dzięki 7-letniej gwarancji. Ta najdłuższa gwarancja w Europie pozwala na bezpłatną naprawę lub wymianę części w przypadku wykrycia jakichkolwiek wad wykonania, lub materiałów podczas normalnego użytkowania. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o dodatkowe koszty naprawy, co pozwala na oszczędność pieniędzy i czasu. 7-letnia gwarancja również pozytywnie wpływa na wartość rynkową samochodu, co jest korzystne przy jego ewentualnej sprzedaży w przyszłości. Kia jest również jedynym producentem, który oferuje tak długą gwarancję w Europie, co świadczy o wysokiej jakości naszych produktów.

Więcej na temat gwarancji Kia przeczytasz w naszym artykule na blogu: Co obejmuje gwarancja Kia?

Satysfakcja klientów jest najważniejsza

My, w Kia, przekształcamy innowacyjne pomysły w produkty najwyższej jakości. Już na etapie produkcji myślimy o długotrwałym zadowoleniu naszych klientów z użytkowania naszych samochodów. Aby zagwarantować jakość naszych produktów, ponad 400 pracowników w naszej fabryce w Europie na Słowacji korzysta z certyfikowanych, niezależnych systemów.

  Autoryzowany serwis Kia

  ul. Pileckiego 12, 85-514 Bydgoszcz

  Godziny otwarcia

  Serwis:
  Pon - Pt: 8:00 - 18:00
  Sob: nieczynne

  Formularz kontaktowy
  *Pola obowiązkowe

  Może Cię również zainteresować

  Przeglądy i naprawy

  Wykwalifikowany zespół pracowników autoryzowanej stacji serwisowej Kia zawsze znajdzie właściwe rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy ma do czynienia ze zużyciem wynikającym z normalnej eksploatacji, czy z usterką.

  serwis opon

  Serwis opon

  Czy wiesz, że opony w dobrym stanie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy, osiągi, komfort i zużycie paliwa? Oferujemy profesjonalne usługi wymiany opon, wyważenia kół czy ustawienia geometrii. W ofercie znajdziesz także oryginalne felgi Kia.

  Serwis klimatyzacji

  Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w samochodach Kia. Wykonujemy m.in. dezynfekcję i czyszczenie układu klimatyzacji, uzupełniamy czynnik chłodzący, wykrywamy i usuwamy nieszczelności układu czy wymieniamy filtr kabinowy.

  Call Now Button