Kia Autopol » Serwis » 7 lat gwarancji

W ciągu 7 lat od zakupu samochodu może nas spotkać niezliczona ilość przygód i niespodziewanych sytuacji. Warto zadbać, by w tym okresie być zabezpieczonym przed potencjalnymi zagrożeniami i szkodami. KIA oferuje bezkonkurencyjnie najdłuższy okres gwarancji na rynku Europejskim. Świadczy to o pewności producenta co do jakości wyprodukowanych samochodów i ich wytrzymałości podczas użytkowania przez klientów.

Autoryzowany serwis Kia

ul. Pileckiego 12, Bydgoszcz

Pon – pt: 8:00 – 18:00

Sobota: nieczynne

7 lat gwarancji KIA

7-letnia gwarancja Kia jest jednym z najdłuższych okresów gwarancyjnych na rynku motoryzacyjnym i daje swoim klientom pewność i komfort podczas użytkowania samochodu. Dzięki niej klienci mogą być pewni, że w przypadku wykrycia wad wykonania lub materiałów, Kia pokryje koszty naprawy lub wymiany części. Jej długość również pozytywnie wpływa na wartość samochodu przy jego sprzedaży w przyszłości. Dodatkowo jest ważna w ponad 20 krajach Europy, dając klientom dodatkową ochronę i spokój podczas podróży.

Najważniejsze korzyści

Najwyższe standardy jakości

Kia produkuje swoje samochody zgodnie z najwyższymi standardami jakości w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu oferuje swoim klientom najdłuższą gwarancję w Europie.

Gwarancja przypisana do samochodu

Jeśli samochód jest regularnie serwisowany, gwarancja może być bezproblemowo przekazana na nowych właścicieli.

Użytkowanie bez stresu

Kia jest jedynym producentem samochodów w Europie, który oferuje najdłuższą gwarancję 7 lat/150 000 km, dając swoim klientom pewność i komfort podczas użytkowania swoich pojazdów.

Wysoka wartość odsprzedaży

Niższe koszty konserwacji pozwolą Ci na uzyskanie lepszej ceny sprzedaży samochodu w przyszłości.

Ważna na terytorium Europy

Gwarancja Kia jest ważna w ponad 20 krajach Europy.

Wady i usterki

Gwarancja Kia obejmuje wszelkie wady, które pojawiły się podczas normalnego użytkowania pojazdu, a które mogły powstać w trakcie procesu produkcji. Nie obejmuje jednak uszkodzeń, które są rezultatem normalnego eksploatowania, takich jak zużycie opon czy tarcz hamulcowych.

Części zamienne i usługa wymiany

Gwarancja na 2 lata dotyczy części zamienne zakupione w autoryzowanym serwisie Kia oraz usługi ich montażu.

Dlaczego warto wybrać samochody Kia

Wybierając samochód Kia, otrzymują Państwo nie tylko nowoczesny i stylowy pojazd, ale również pewność i komfort użytkowania dzięki 7-letniej gwarancji. Ta najdłuższa gwarancja w Europie pozwala na bezpłatną naprawę lub wymianę części w przypadku wykrycia jakichkolwiek wad wykonania, lub materiałów podczas normalnego użytkowania. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o dodatkowe koszty naprawy, co pozwala na oszczędność pieniędzy i czasu. 7-letnia gwarancja również pozytywnie wpływa na wartość rynkową samochodu, co jest korzystne przy jego ewentualnej sprzedaży w przyszłości. Kia jest również jedynym producentem, który oferuje tak długą gwarancję w Europie, co świadczy o wysokiej jakości naszych produktów.

Więcej na temat gwarancji Kia przeczytasz w naszym artykule na blogu: Co obejmuje gwarancja Kia?

Satysfakcja klientów jest najważniejsza

My, w Kia, przekształcamy innowacyjne pomysły w produkty najwyższej jakości. Już na etapie produkcji myślimy o długotrwałym zadowoleniu naszych klientów z użytkowania naszych samochodów. Aby zagwarantować jakość naszych produktów, ponad 400 pracowników w naszej fabryce w Europie na Słowacji korzysta z certyfikowanych, niezależnych systemów.

Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a przekażemy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty!

NAPISZ DO NAS, ODDZWONIMY!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Może Cię również zainteresować

Przeglądy i naprawy

Wykwalifikowany zespół pracowników autoryzowanej stacji serwisowej Kia zawsze znajdzie właściwe rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy ma do czynienia ze zużyciem wynikającym z normalnej eksploatacji, czy z usterką.

serwis opon

Serwis opon

Czy wiesz, że opony w dobrym stanie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy, osiągi, komfort i zużycie paliwa? Oferujemy profesjonalne usługi wymiany opon, wyważenia kół czy ustawienia geometrii. W ofercie znajdziesz także oryginalne felgi Kia.

Serwis klimatyzacji

Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w samochodach Kia. Wykonujemy m.in. dezynfekcję i czyszczenie układu klimatyzacji, uzupełniamy czynnik chłodzący, wykrywamy i usuwamy nieszczelności układu czy wymieniamy filtr kabinowy.

Call Now Button