Części i akcesoria Kia

Kia Autopol » Serwis » Części i akcesoria

Chcesz, aby Twój samochód był niezawodny, bezpieczny i zawsze gotowy do drogi? Wybieraj oryginalne części i akcesoria Kia oraz korzystaj z usług naszych autoryzowanych dealerów. Dzięki temu Twoje auto będzie w dobrych rękach, a Ty zyskasz pewność i spokojną głowę. To dobry wybór!

Wybierając oryginalne części Kia, możesz mieć pewność, że zostały wykonane z najwyższą starannością oraz z wysokiej jakości materiałów, a co najważniejsze – idealnie pasują do Twojego modelu. To ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy, osiągi, zużycie paliwa, a nawet emisję zanieczyszczeń.

Autoryzowany serwis Kia

ul. Pileckiego 12, Bydgoszcz

Pon – pt: 8:00 – 18:00

Sobota: nieczynne

Oryginalne akcesoria dla Twojego samochodu

Oferujemy szeroką gamę oryginalnych akcesoriów Kia, szytych na miarę Twoich potrzeb. Podkreśl styl i funkcjonalność swojego samochodu, korzystając z oryginalnych akcesoriów, które zostały opracowane z precyzją, aby idealnie pasować do Twojego modelu. To produkty, które zostały zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane, aby zapewnić wysokie standardy jakości. Skontaktuj się z naszym doradcą, który przedstawi ofertę dostępnych akcesoriów do Twojego samochodu!

naprawa nadwozia

Felgi i opony

Solidne, dobrze dobrane felgi i opony to podstawa bezpieczeństwa. A także ważny element stylistyki samochodu. Tylko idealnie dopasowane opony gwarantują odpowiednią przyczepność, a co za tym idzie – zapewniają komfort podczas jazdy i spokojną głowę.

filtry kabinowe Kia

Filtry kabinowe i dezynfekcja samochodu

Postaw na oryginalny filtr kabinowy Kia. Bakterie, wirusy i wiele zanieczyszczeń w powietrzu są niewidoczne gołym okiem i znajdują idealne schronienie w samochodzie. Sprawdź jak sobie z nimi poradzić.

Olej silnikowy

Opracowaliśmy olej specjalnie dla Ciebie i silnika Twojej Kia: Oryginalny olej Kia, który optymalnie chroni silnik Twojej Kia i oferuje jakość jazdy, której szukasz. Różne rodzaje olejów są dostosowane zarówno do Twojego stylu jazdy, jak i konkretnego silnika. Skontaktuj się z nami i dowiedz się który oryginalny olej Kia jest najlepszy dla Ciebie i Twojego samochodu.

Zapewnij swojej Kia części i usługi, na które zasługuje

Jest tylko jeden sposób, aby mieć pewność. Zawsze wybieraj oryginalne części, akcesoria. Są produkowane zgodnie z wysokimi standardami jakości i zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego modelu. Wybieraj usługi w autoryzowanym serwisie, aby mieć pewność, że będziesz otoczony opieką najlepszych specjalistów!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Choć oryginalne części Kia są droższe niż gorsze zamienniki, to nie oznacza, że będą Cię więcej kosztować w dłuższej perspektywie. Dzięki wyższej jakości materiałów, projektowi i wykonaniu, posiadają większą trwałość i działają sprawniej przez cały czas użytkowania. Wymagają również rzadszej wymiany, co w długim okresie czasu okazuje się tańsze w użytkowaniu.

Oryginalne akcesoria Kia są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami Kia, tak jak oryginalne części. Perfekcyjnie wykonane i idealnie dopasowane do danego modelu Kia, zapewniają odpowiedni wygląd, bezpieczeństwo, działanie i komfort jazdy.

Tak, wszystkie oryginalne części i akcesoria Kia są objęte gwarancją. Szczegółowe informacje, na przykład na temat czasu trwania, można znaleźć w instrukcji obsługi oraz warunkach użytkowania.

W przypadku niektórych części można nawet utracić gwarancję. Może to także negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo i działanie Twojej Kia. Może się także okazać, że części nie da się już dokładnie dopasować.

W salonie Kia masz pewność, że wykorzystane zostaną tylko oryginalne części Kia, a prace zostaną wykonane przez wykwalifikowanych fachowców zgodnie z najwyższymi standardami Kia. W salonie Kia możesz także uzyskać najnowsze informacje techniczne i aktualizacje oprogramowania prosto od producenta. To zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarantuje prawidłowe działanie Twojego samochodu.

Prawidłowy dobór oleju dla samochodów Kia zależy od modelu, a nawet stylu jazdy kierowcy. Aby dobrać najlepszy olej i zoptymalizować działanie Twojej Kia, skontaktuj się z Autoryzowanym Serwisem Kia.

Samochody Kia mają stały terminarz serwisowania, czasami jednak warto przeprowadzić przegląd częściej, np. przed wyjazdem wakacyjnym albo nadejściem zimy. Jest to najlepszy sposób, aby wykryć potencjalne problemy, które można łatwo rozwiązać w salonie, zamiast na poboczu drogi podczas wakacji albo co gorsza – w środku zimy. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem w celu zarezerwowania terminu wizyty!

  Autoryzowany serwis Kia

  ul. Pileckiego 12, 85-514 Bydgoszcz

  Godziny otwarcia

  Serwis:
  Pon - Pt: 8:00 - 18:00
  Sob: nieczynne

  Formularz kontaktowy
  *Pola obowiązkowe

  Może Cię również zainteresować

  naprawy wnętrza

  Serwis klimatyzacji

  Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w samochodach Kia. Wykonujemy m.in. dezynfekcję i czyszczenie układu klimatyzacji, uzupełniamy czynnik chłodzący, wykrywamy i usuwamy nieszczelności układu czy wymieniamy filtr kabinowy.

  serwis opon

  Serwis opon

  Czy wiesz, że opony w dobrym stanie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy, osiągi, komfort i zużycie paliwa? Oferujemy profesjonalne usługi wymiany opon, wyważenia kół czy ustawienia geometrii. W ofercie znajdziesz także oryginalne felgi Kia.

  7 lat gwarancji

  KIA oferuje bezkonkurencyjnie najdłuższy okres gwarancji na rynku europejskim, co świadczy o naszej pewności co do jakości wyprodukowanych samochodów i ich wytrzymałości podczas użytkowania przez klientów.

  Call Now Button