Kia EV9

Światowa premiera nowej Kia EV9


Kia Autopol » Modele Kia » Kia EV9

Nowa elektryczna Kia EV9

Kia EV9 to nowoczesny elektryczny SUV, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom wygodnej, wydajnej i zrównoważonej jazdy. Jest to najnowszy elektryczny model marki Kia w dziedzinie samochodów elektrycznych, który kontynuuje sukcesy poprzednich modeli.

Jedną z najważniejszych cech Kia EV9 jest jej zasięg, który wynosi około 500 km na jednym ładowaniu. Samochód oferuje również opcje szybkiego ładowania, co pozwala na łatwe i szybkie ładowanie baterii podczas krótkich postojów. Dzięki temu kierowcy mogą cieszyć się mobilnością bez emisji, a także mają większą swobodę podczas podróży.

Kia EV9 ma przyciągający uwagę design, charakteryzuje się liniowymi kształtami i dużą powierzchnią szkła, co pozwala na większe wrażenie przestronności i lekkości. Wnętrze samochodu jest również przestronne i oferuje najnowocześniejsze funkcje, takie jak interfejs multimedialny z dużym ekranem dotykowym, panoramiczne okno dachowe oraz najnowsze systemy bezpieczeństwa i asysty kierowcy. Kia EV9 to jedno z najlepszych przykładów, pokazujące, że samochody elektryczne nie tylko zapewniają zrównoważoną mobilność, ale także oferują wysoką jakość, niezawodność i niezapomniane wrażenia z jazdy.

EV9 wkrótce zmieni sposób, w jaki się poruszamy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszego modelu Kia w ofercie!


System Highway Driving Pilot : znaczący krok w kierunku pełnej autonomii (Level 3)

EV9 dokonuje postępu w kierunku jazdy autonomicznej dzięki systemowi Highway Driving Pilot (HDP), który umożliwia EV9 jazdę autonomiczną na poziomie trzecim. W EV9 zainstalowano 15 czujników, w tym dwa lidary, co pozwala na skanowanie i wykrywanie obiektów w polu widzenia 360 stopni. Dzięki temu EV9 może nie tylko śledzić drogę i podążać za nią, ale również wykrywać innych użytkowników drogi i reagować na nie w ciągu milisekund, aby zapobiec potencjalnym kolizjom. (1)

Aktualizuj swój samochód w dowolnym miejscu i czasie

Podejście Kia do stworzenia rodzinnego SUV-a, jakim jest EV9, jest nowatorskie również w zakresie sposobu, w jaki klienci mogą dostosować wyposażenie swojego pojazdu. Kia Connect Store oferuje szeroki wybór opcji, dzięki którym klienci mogą stale uaktualniać swoje auto, jego funkcje cyfrowe i zakres usług, bez potrzeby odwiedzania salonu dealerskiego. Dostępna w EV9 technologia „Digital Pattern Lighting Grille” może zostać ulepszona przez dodanie funkcji „Lighting Pattern”. (2)

Wiodąca w klasie ochrona pasażerów i zabezpieczenie akumulatora

Dzięki ramie podwozia, która charakteryzuje się wyjątkowo wysoką sztywnością skrętną oraz – zastosowanym po raz pierwszy na świecie – nowatorskim połączeniem słupka B z ramą (rozwiązanie zgłoszone do opatentowania), EV9 zapewnia wiodący w swojej klasie poziom ochrony zarówno pasażerów, jak i akumulatora.

Nowe standardy w zrównoważonej mobilności.

Kia EV9 jest pierwszym modelem w trzyetapowej strategii marki, dotyczącej zrównoważonego rozwoju. Zapoczątkowane w jej wypadku stopniowe wycofywanie skóry oraz obowiązkowe zastosowanie we wszystkich nowych modelach marki Kia dziesięciu ekologicznych elementów i ciągłe zwiększanie udziału biomateriałów, takich jak kukurydza, trzcina cukrowa i oleje naturalne są jedynie początkiem drogi w kierunku zrównoważonej mobilności. Paleta kolorów nadwozia EV9 czerpie inspirację z czterech podstawowych elementów natury – światła, powietrza, ziemi i wody.

Kia EV9

Pakiet Premium

 •  Ładowarka mobilna pozwalająca na ładowanie z mocą do 10.5 kW
 • 3-fazowy kabel do ładowania (Typ 2)
 • Abonament Kia Charge Plus na okres 3 lat
 • Pakiet IONITY Power na okres 3 lat
 • Pakiet serwisowy na 4 lata lub 60 000 km zawierający dwa przeglądy

  Kia Autopol Bydgoszcz

  ul. Pileckiego 12, 85-514 Bydgoszcz

  Godziny otwarcia

  Salon:
  Pon - Pt: 8:00 - 18:00
  Sob: 9:00 - 14:00

  Formularz kontaktowy

  Obrazy służą wyłącznie celom ilustracyjnym i mogą różnić się od rzeczywistej specyfikacji pojazdu.

  1) System Highway Driving Pilot (HDP) – zapewniając aktywne wsparcie kierowcy w czasie rzeczywistym i w szerokim zakresie warunków – w niektórych regionach świata spełnia kryteria wymagane do zapewnienia jazdy autonomicznej na poziomie trzecim. Na tym poziomie samochód jest już zdolny do warunkowej automatyzacji jazdy tam, gdzie pozwalają na to warunki, umożliwiając kierowcy chwilową przerwę w prowadzeniu auta. Dostępność systemu i jego funkcji jest zależna od lokalnych regulacji prawnych. Więcej informacji dot. funkcjonalności systemu zostanie przekazane w momencie wprowadzania modelu na dany rynek.

  2) W zależności od aktualizacji OTA w Twoim pojeździe. Pojazd może nie być wyposażony we wszystkie funkcje lub może nie działać dokładnie tak, jak to opisano.

  Usługi w ramach pakietów serwisowych są świadczone wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w Autoryzowanych Serwisach Obsługi Kia. Zakres pakietów serwisowych obejmuje określoną liczbę przeglądów mechanicznych oraz przeglądów nadwozia zgodnie z instrukcją obsługi i kartą przeglądów danego modelu samochodu. Pełna informacja o zakresie pakietów serwisowych znajduje się u Autoryzowanych Dealerów Kia.

  Promocja na abonament w pakiecie „Premium na start” obowiązuje dla klientów aut Kia EV9 zakupionych przed 20.03.2024 i zarejestrowanych w Kia Charge przed 20.03.2025. Otrzymają oni automatycznie podczas wyboru taryfy Kia Charge Plus bezpłatny dostęp do abonamentu w planie taryfowym Plus oraz IONITY Power na okres 36 miesięcy. Oferta jest jednorazowa i ważna dla klientów, którzy zakupili nowe auta Kia EV9 w oficjalnej sieci dystrybucji Kia w Polsce. Promocja jest ważna na terenie Polski i nie może być przenoszona na innych użytkowników lub inne pojazdy. W pozostałych kwestiach obowiązują warunki dla wybranej taryfy Kia Charge. Promocja nie obejmuje kosztów energii zakupionej przez klienta.

  Materiały statyczne i dynamiczne zostały wykorzystane wyłącznie w celach ilustracyjnych.
  Wyposażenie samochodu i dostępność funkcji mogą różnić się w zależności od kraju i regionu.

  Samochód w trakcie homologacji, finalne dane mogą się różnić.


  Call Now Button