Nowa Kia EV6KIA EV6 Bydgoszcz

Nowa elektryczna Kia EV6 to nowoczesne i komfortowe wnętrze, a także intrygujące nadwozie. Jest to samochód nietuzinkowy, który imponuje zasięgiem nawet do 528 km. Dzięki szybkiemu ładowaniu można odkrywać więcej i szybciej.

Ultraszybkie ładowanie akumulatorów od 10% do 80% pojemności zajmuje nawet mniej niż 18 minut! Nowa Kia EV6 to pierwszy pojazd elektryczny zbudowany na platformie modułowej E-GMP, która pozwala na superszybkie ładowanie, duży zasięg, dużo miejsca wewnątrz, brak emisji spalin. Kia modelem EV6 wprowadza samochody elektryczne na nowy poziom!

Model EV6 oferowany jest w wielu wersjach: EV6, EV6 Plus, EV6 GT-Line oraz EV6 GT – wszystkie przyciągają spojrzenia. Nowa Kia to nowoczesny design, intuicyjne rozwiązania i zastosowanie ekologicznych materiałów. EV6 jest przyjazna dla środowiska na wiele sposobów: do budowy pojazdu wykorzystano wiele ekologicznych materiałów, skórę wegańską i tworzywa sztuczne z recyclingu.

Nowoczesne rozwiązania, komfort, duża przestrzeń bagażowa, wiele systemów bezpieczeństwa, szybkie ładowanie – w modelu EV6 znajdziesz wszystko to, czego oczekujesz od elektrycznego samochodu na miarę naszych czasów. Skontaktuj się już dziś z naszymi doradcami i zapytaj o nową elektryczną EV6!

NADWOZIE

KIA EV6 sylwetka

Inspirujący styl

EV6 to nowoczesny, sportowy crossover. W najdrobniejszych detalach zaprojektowany tak, by osiągnąć niepowtarzalny, futurystyczny styl.

Kia EV6 lampa

System inteligentnego oświetlenia przedniego

Podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dzięki nowej technologii inteligentnych świateł drogowych Twoja Kia zapewnia dobrą widoczność w nocy, nie oślepiając kierowców nadjeżdżających z przeciwka.

Kia EV6 tył

Unikalna linia lamp tylnych

Smukłe lampy tylne rozciągają się przez całą szerokość nadwozia. Kompozycja wielu diod LED tworzy niesamowite wrażenie.

Kia EV6 przód

Spojler dachowy

Dach EV6 zakończony pokaźnym spojlerem dodaje rasowego wyglądu, poprawia aerodynamikę oraz prowadzenie.

EV6 klamki

Automatycznie wysuwane klamki

Wyglądają świetnie oraz poprawiaja aerodynamikę. Klamki wysuwają się automatycznie kiedy podchodzisz do samochodu umożliwiając otwarcie drzwi.

Kia EV6 ładowanie

Ultraszybkie ładowanie

Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala na spokojne podróżowanie. Po zaledwie 4,5 minutach ładowania EV6 można przejechać 100 km.

WNĘTRZE

Kia EV6 wnętrze

Zainspiruj się

Wsiadanie do EV6 to jak wkraczanie w przyszłość. Idealnie zaprojektowane, futurystyczne wnętrze inspiruje, poprawia koncentrację i bezpieczeństwo jazdy.

Kia EV6 ekran

Panoramiczny ekran

Podwójny, zakrzywiony 12,3-calowy ekran dostarcza niezbędnych informacji podczas podróży. Intuicyjna obsługa oraz zminimalizowana liczba elementów sterujących pozwala na bezpieczne korzystanie, nie odwracając uwagi od prowadzenia pojazdu.

EV6 nawigacja

Nowoczesny system nawigacji

EV6 oferuje nowoczesny system nawigacji z trybem prowadzenia “zakręt po zakręcie”. Ekran o wysokiej rozdzielczości czytelnie prezentuje trasę oraz wskazówki prowadzenia. Wybrane informacje mogą być pokazane na linii wzroku kierowcy za pomocą wyświetlacza head-up

Kia EV6 fotele

Fotele z funkcją “lounge”

Fotele z funkcją “lounge” pozwalają Ci odpocząć w trakcie ładowania EV6, tak byś mógł przejechać wygodnie nawet najdłuższe podróże. Gdy fotele są odchylone Twoje ciało przyjmuje rozluźnioną pozycję. Zrelaksuj się.

Poznaj wnętrze

Projektując wnętrze EV6, chcieliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń skoncentrowaną na Tobie. Kameralne oświetlenie podkreśla efektowność detali.

Pływająca konsola środkowa

W nowoczesnej konsoli środkowej znajdziesz schowki na wszystkie potrzebne rzeczy oraz naładujesz telefon dzięki zintegrowanej, bezprzewodowej ładowarce. Przestronność kabiny i jej funkcjonalność to nasze priorytety.

Kia EV6 bagażnik

Przestrzeń bagażowa

EV6 nie posiada silnika spalinowego, dzięki czemu ma jeszcze więcej miejsca na Twoje bagaże. Duży bagażnik z tyłu ma pojemność do 520 litrów, co razem z dodatkowym bagażnikiem z przodu daje 572 litry łącznej pojemności.

Kia EV6 kierownica

Zachowaj kontrolę

Na kierownicy EV6 znajdziesz wszystko, co niezbędne do kontroli systemów auta. Możesz nie tylko odbierać połączenia i zmieniać muzykę, ale także zmaksymalizować zasięg samochodu za pomocą łopatek do hamowania rekuperacyjnego lub poprzez wybranie żądanego trybu jazdy.

Intuicyjne sterowanie

Przełączaj system pomiędzy funkcjami nawigacji, rozrywki i automatycznej klimatyzacji za pomocą jednego dotknięcia. Intuicyjne i wygodne.

Masz do dyspozycji wiele elektrycznych modeli Kia. Poczuj tę energię!


Poznaj elektromobilność według Kia! #GoElectric


Chcesz jechać daleko? Żaden problem.


W połączeniu z pakietem akumulatorów o pojemności 77,4 kWh, ten wyposażony w napęd na tylne koła samochód może przejechać do 528 km na jednym ładowaniu. Ultraszybkie ładowanie, od 10 do 80% w zaledwie 18 minut, pozwoli Ci szybko wrócić na trasę.


 • Akumulator: 77,4 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na tylne koła
 • Zasięg: Do 528 km²
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut
 • 0–100 km/h: 7,3 sekundy
 • Moc: 229 KM (168 kW)
 • Prędkość maksymalna: 188 km/h
 • Uciąg: do 1600 kg

Chcesz czegoś więcej? To właśnie ten samochód


Jest to niezwykły samochód dla tych, którzy chcą czegoś więcej. Z napędem na wszystkie koła, mocą 325 KM i uciągiem do 1600 kg, samochód ten stawi czoła wszelkim wyzwaniom. Oczywiście nie emitując przy tym ani grama CO₂.


 • Akumulator: 77,4 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na wszystkie koła
 • Zasięg: do 506 km
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut
 • 0–100 km/h: 5,2 sekundy
 • Moc: 325 KM (239 kW)
 • Prędkość maksymalna: 188 km/h
 • Uciąg: do 1600 kg

Zainspiruj wszystkie zmysły


Jazda z napędem na tylne koła zainspiruje wszystkie Twoje zmysły. Dzięki akumulatorowi o mocy 170 KM, pojemności 58 kWh oraz zasięgowi 394 km, możesz pojechać gdziekolwiek zechcesz. Przygotuj się.


 • Akumulator: 58 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na tylne koła
 • Zasięg: do 394 km
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut
 • 0–100 km/h: 8,5 sekundy
 • Moc: 170 KM (125 kW)
 • Prędkość maksymalna: 188 km/h
 • Uciąg: do 750 kg

Szybszy dzięki AWD


Dzięki napędowi na cztery koła otrzymujesz szybki i wystarczająco mocny, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby, samochód. Masz do dyspozycji 235 KM oraz akumulator o pojemności 58 kWh.


 • Akumulator: 58 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na wszystkie koła
 • Zasięg: 371 km
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut
 • 0–100 km/h: 6,2 sekundy
 • Moc: 235 KM (173 kW)
 • Prędkość maksymalna: 188 km/h
 • Uciąg: do 750 kg

Zyskaj moc


Układ napędowy w wersji GT sprawia że jest to nasza najmocniejsza odmiana modelu EV6. To samochód, który dzięki mocy 585 KM, akumulatorowi o pojemności 77,4 kWh i zasięgowi szacowanemu na 405 km zapewni Ci niezapomniane wrażenia z jazdy.


 • Akumulator: 77,4 kWh
 • Rodzaj napędu: Napęd na wszystkie koła
 • Zasięg: 405 km (szacowany)
 • Szybkie ładowanie: 10–80% w 18 minut.
 • 0–100 km/h: 3,5 sekundy (szacowane)
 • Moc: 585 KM (430 kW)
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Uciąg: do 1600 kg (szacowany)

Materiały przyjazne środowisku

Kia EV6 wnętrze

Nowa platforma. Nowe możliwości.

Przenośne źródło zasilania

Dzięki elektrycznej platformie modułowej (E-GMP) i pojemnemu akumulatorowi, EV6 może służyć jako mobilne źródło zasilania w codziennym życiu. Nazywamy to funkcją Vehicle-to-load (V2L). EV6 dostarcza do 3,6 kW energii elektrycznej, dzięki czemu może służyć nawet jako awaryjne źródło zasilania w Twoim domu. Może również działać jak przenośny powerbank podczas spędzania czasu poza domem.

Elastyczne ładowanie

Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala naładować akumulator od 10 do 80% w ciągu zaledwie 18 minut. Przy takiej mocy (350 kW), już po 4,5 minutach ładowania można przejechać 100 kilometrów. A dzięki systemowi multi-charging, można korzystać zarówno z szybkiego ładowania 800 V, jak i bardziej popularnego systemu o mocy 400 V.

Rewolucyjne proporcje pojazdu

Dzięki platformie E-GMP zrewolucjonizowaliśmy proporcje pojazdów. Kontrast pomiędzy dłuższym rozstawem osi, krótszymi zwisami z przodu i z tyłu oraz większymi kołami pozwolił projektantom Kia nakreślić unikalny i nowoczesny design EV6.

Udoskonalone wnętrze

Założenia konstrukcyjne EV6 pozwalają na uzyskanie płaskiej podłogi, co przekłada się na elastyczne dopasowanie układu wnętrza. Oznacza to więcej miejsca dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Zaprojektowany z myślą o ulepszaniu

owoczesną platformę E-GMP zaprojektowano tak, aby zapewnić lepsze osiągi na zakrętach i stabilność jazdy przy dużych prędkościach. Jest to możliwe dzięki rozłożeniu masy pomiędzy przodem i tyłem, niżej położonemu środkowi ciężkości i niższej pozycji oraz silnikom elektrycznym umieszczonym w przestrzeni, w której wcześniej znajdował się silnik. Wysokoobrotowe silniki elektryczne zwiększają osiągi EV6.

Inforozrywka

Kia EV6 AR

Wyświetlacz z funkcją rozszerzonej rzeczywistości

Nowy wyświetlacz z funkcją rozszerzonej rzeczywistości (AR Head-up) prowadzi Cię do celu z wykorzystaniem cyfrowych znaków umieszczonych na przedniej szybie. Zapewnia wskazówki nawigacji na drodze i wszystkie kluczowe informacje, aby każda podróż przebiegała bezproblemowo i bezpiecznie.

Kia Connect

Nowy wymiar łączności

System Kia Connect zwiększa przyjemność z posiadania samochodu Kia. Zapewni Ci łączność z samochodem, umożliwiając np. sprawdzenie stanu poziomu naładowania akumulatora lub status zamków drzwi. Kia Connect to także bezpieczniejsza podróż dzięki nawigacji Live. Wskazówki podawane są przez system nagłośnienia Meridian Premium oraz na 12,3-calowym ekranie.

Doskonała jakość dźwięku

System nagłośnienia Meridian Premium zapewnia doskonałe wrażenia podczas słuchania ulubionych wykonawców, podcastów czy informacji z nawigacji. Dołożyliśmy wszelkich starań aby akustyka w pojeździe zapewniała najlepsze możliwe wrażenia podczas podróży.

Kia EV6 ekran panoramiczny

Zachowaj kontrolę

Podwójny, zakrzywiony 12,3-calowy ekran dostarcza niezbędnych informacji podczas podróży. Intuicyjna obsługa oraz zminimalizowana liczba elementów sterujących pozwala na bezpieczne korzystanie w trakcie jazdy, nie odwracając uwagi od prowadzenia pojazdu.

Poznaj inne modele

Sorento PHEV - autoryzowany salon

Kia Sorento PHEV


Wydajna i wszechstronna – w mieście i poza nim. Mocna konstrukcja, niskie zużycie paliwa, przyjemność z jazdy i wygodne ładowanie.Kia Niro


Połączenie wszechstronności crossovera oraz wszystkich zalet samochodu elektrycznego. Funkcjonalność, komfort oraz olśniewający design.


Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a przekażemy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty!

NAPISZ DO NAS, ODDZWONIMY!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

1 Zasięg został określony zgodnie ze standardową procedurą pomiarową UE (WLTP) w oparciu o akumulator o pojemności 77,4 kWh, z napędem na tylną oś i 19″ obręczami kół (na zdjęciu pojazd posiada koła 20″). Na rzeczywisty zasięg mają wpływ indywidualny styl jazdy i inne czynniki, takie jak prędkość, temperatura zewnętrzna, ukształtowanie terenu i korzystanie z urządzeń/jednostek zużywających energię elektryczną, które mogą go ewentualnie zmniejszyć. 

2 Aby osiągnąć maksymalną prędkość ładowania, EV6 musi korzystać z ładowarki do pojazdów elektrycznych o napięciu 800 V, która dostarcza co najmniej 240 kW energii elektrycznej. Rzeczywista prędkość ładowania i czas ładowania mogą zależeć od temperatury akumulatora i zewnętrznych warunków pogodowych.

 

3 Wysokonapięciowe akumulatory litowo-jonowe Kia w pojazdach elektrycznych (EV), hybrydowych pojazdach elektrycznych (HEV) i hybrydowych pojazdach elektrycznych typu plug-in (PHEV) są skonstruowane tak, aby zapewnić ich długą żywotność. Akumulatory te są objęte gwarancją KIA na okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W przypadku akumulatorów niskonapięciowych (48 V i 12 V) w pojazdach elektrycznych typu mild-hybrid (MHEV), gwarancja Kia obejmuje okres 2 lat od pierwszej rejestracji, niezależnie od przebiegu. Wyłącznie w przypadku pojazdów EV i PHEV, Kia gwarantuje 70% pojemności akumulatora. Obniżenie pojemności akumulatora w pojazdach HEV i MHEV nie jest objęte gwarancją. Aby zminimalizować ewentualne zmniejszenie pojemności, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w Instrukcji Obsługi Pojazdu. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com].

 

4 Gwarancja Kia obejmuje okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej (oraz Norwegii, Szwajcarii, Islandii i na Gibraltarze). Odstępstwa od obowiązujących warunków gwarancji, np. na akumulator, lakier i wyposażenie, podlegają lokalnym warunkom. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com].

Sprawdź nasze oferty!


Call Now Button