Kia EV6 – pierwsze auto elektryczne nowej generacji

zbudowane na nowej platformie E-GMP (Electric-Global Modular Platform)

Duży zasięg

Ponad 510 km

Ultraszybkie ładowanie

4,5 min. aby zyskać 100 km zasięgu

Wysokie osiągi

3,5 s. przyspieszenie do 100 km/h

Zapisz się na listę oczekujących i otrzymuj najnowsze informacje dotyczące modelu EV6

Innowacyjna przestrzeń

Podwójny, 12,3-calowy zakrzywiony ekran w układzie panoramicznym

Szerokokątna konstrukcja podwójnego, zakrzywionego ekranu o wysokiej rozdzielczości, zapewnia doskonałą widoczność, a intuicyjne menu łatwość obsługi.

Ekologiczne materiały

Fotele wykonane są z przetworzonego PET, wysokiej jakości skóry wegańskiej lub zamszu.

Wyświetlacz Head-Up wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość (AR)

Nowy wyświetlacz AR Head-Up prowadzi Cię do celu z wykorzystaniem cyfrowych znaków umiejscowionych na przedniej szybie. Pokazuje wszystkie kluczowe informacje by każda podróż była bezproblemowa i bezpieczna.

EV6 to pierwsze auto elektryczne nowej generacji zbudowane na platformie E-GMP

Zastosowana po raz pierwszy w modelu EV6, nowa elektryczna platforma modułowa Kia (E-GMP) pozwala na uzyskanie płaskiej podłogi, co przekłada się na elastyczne dopasowanie układu wnętrza. Pomimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych EV6, rozstaw osi 2,9 m zapewnia przestrzeń w kabinie na poziomie podobnym do wielu dużych SUV-ów. Oznacza to więcej miejsca we wnętrzu dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Ładowanie

Ultraszybkie ładowanie

Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala znaleźć dodatkowy czas na rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne. System szybkiego ładowania pozwala uzupełnić ponad 100 km zasięgu w mniej niż 4,5 minuty. Ładowanie od 10 do 80% zajmuje mniej niż 18 minut.

Ponad 510 km zasięgu

Akumulator EV6 o pojemności 77,4 kWh umożliwia przejechanie ponad 510 km przy pełnym naładowaniu. Oznacza to rzadsze ładowanie i więcej czasu na odkrywanie Twoich pasji.
Kia EV6 dostępna jest również z akumulatorem o pojemności 58 kWh, wystarczającym do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z jazdą.
Napęd na tylną oś z jednym silnikiem elektrycznym lub napęd na cztery koła z dwoma silnikami zapewniają dotarcie do celu bez względu na warunki pogodowe i ukształtowanie terenu.
*Zasięg testowany wg procedury WLTP jest aktualnie w trakcie homologacji. Ostateczne dane dot. zasięgu i zużycia energii zostaną przedstawione na późniejszym etapie.

Zapisz się na listę oczekujących!

Call Now Button