Serwis klimatyzacji

Kia Autopol » Serwis » Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja samochodowa to system, w który wyposażona jest zdecydowana większość pojazdów. Jej zadaniem jest regulacja temperatury, wilgotności i czystości powietrza wewnątrz pojazdu. System klimatyzacji składa się z kilku elementów, takich jak kompresor, skraplacza, filtrów czy panelu sterowania. Klimatyzacja jest udogodnieniem, które pozwala na komfortową jazdę w upalne dni. Brak regularnych przeglądów może sprawić, że system klimatyzacji nie będzie działał poprawnie, a z nawiewów będzie wydobywał się nieprzyjemny zapach.

Autoryzowany serwis Kia na ul. Pileckiego 12 w Bydgoszczy oferuje profesjonalne usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w samochodach Kia. Wszystkie usługi wykonywane są przez zespół doświadczonych fachowców, którzy korzystają ze specjalistycznego sprzętu do czyszczenia klimatyzacji i napełniania układu czynnikiem chłodniczym. Zachęcamy do kontaktu w celu zarezerwowania terminu wizyty w naszym serwisie!

Autoryzowany serwis Kia

ul. Pileckiego 12, Bydgoszcz

Pon – pt: 8:00 – 18:00

Sobota: nieczynne

Kia Ceed panel klimatyzacji 2022

Czy serwis klimatyzacji jest konieczny?

Brak serwisowania może prowadzić do niedrożności układu klimatyzacji, uszkodzenia sprężarki lub do rozmnażania się bakterii i grzybów w układzie, co może mieć negatywny wpływ na zdrowie kierowcy oraz pasażerów.

Regularne serwisowanie klimatyzacji polega na wymianie filtrów kabinowych, odgrzybianiu układu, sprawdzaniu szczelności, a także na uzupełnianiu czynnika chłodniczego. Polecamy wykonać serwis klimatyzacji co najmniej raz w roku. W serwisie Kia Bydgoszcz kompleksowo zadbamy o układ klimatyzacji Twojego samochodu!

Wiosenna promocja*

Zapisz swój samochód na serwis klimatyzacji z RABATEM do 40% !

Zapewniamy pełny serwis klimatyzacji dla aut WSZYSTKICH marek!

Zadbaj o kondycję swojego układu przed nadchodzącym sezonem!

Serwis obejmuje:

Sprawdzenie szczelności układu

Kontrola i uzupełnienie czynnika chłodzącego

Wymiana oleju w sprężarce klimatyzacji

Dodatkowo nasz zespół zapewnia profesjonalne doradztwo.

Sprawdź nasze inne usługi z zakresu serwisu klimatyzacji!

* PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO

Nie zwlekaj – już dziś umów serwis klimatyzacji w Kia Autopol Bydgoszcz przy ulicy Pileckiego 12!

Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Dezynfekcja układu klimatyzacji

Usługa dezynfekcji klimatyzacji polega na usunięciu bakterii i grzybów z układu, które mogą powodować nieprzyjemne zapachy, a także wpływać na nasze zdrowie.

Wymiana filtra kabinowego

Wymieniamy filtry, które odpowiadają za oczyszczanie powietrza z kurzu i zanieczyszczeń, aby zachować wysoką jakość powietrza w kabinie.

Uzupełnianie czynnika chłodniczego

Kompleksowa oferta naszego serwisu obejmuje uzupełnienie czynnika chłodniczego, co pozwala zachować prawidłowe działanie układu i jego efektywność.

Sprawdzanie szczelności układu

Sprawdzamy, czy układ klimatyzacji jest szczelny i wykrywamy ewentualne wycieki czynnika chłodniczego. Zapobiegamy w ten sposób spadkowi efektywności układu.

Zapewnij swojej Kia części i usługi, na które zasługuje

Jest tylko jeden sposób, aby mieć pewność. Zawsze wybieraj oryginalne części, akcesoria. Są produkowane zgodnie z wysokimi standardami jakości i zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego modelu. Wybieraj usługi w autoryzowanym serwisie, aby mieć pewność, że będziesz otoczony opieką najlepszych specjalistów!

Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a przekażemy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty!

NAPISZ DO NAS, ODDZWONIMY!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Może Cię również zainteresować

Przeglądy i naprawy

Wykwalifikowany zespół pracowników autoryzowanej stacji serwisowej Kia zawsze znajdzie właściwe rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy ma do czynienia ze zużyciem wynikającym z normalnej eksploatacji, czy z usterką.

serwis opon

Serwis opon

Czy wiesz, że opony w dobrym stanie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy, osiągi, komfort i zużycie paliwa? Oferujemy profesjonalne usługi wymiany opon, wyważenia kół czy ustawienia geometrii. W ofercie znajdziesz także oryginalne felgi Kia.

7 lat gwarancji

KIA oferuje bezkonkurencyjnie najdłuższy okres gwarancji na rynku europejskim, co świadczy o naszej pewności co do jakości wyprodukowanych samochodów i ich wytrzymałości podczas użytkowania przez klientów.

Call Now Button