Serwis klimatyzacji

Kia Autopol » Serwis » Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja samochodowa to system, w który wyposażona jest zdecydowana większość pojazdów. Jej zadaniem jest regulacja temperatury, wilgotności i czystości powietrza wewnątrz pojazdu. System klimatyzacji składa się z kilku elementów, takich jak kompresor, skraplacza, filtrów czy panelu sterowania. Klimatyzacja jest udogodnieniem, które pozwala na komfortową jazdę w upalne dni. Brak regularnych przeglądów może sprawić, że system klimatyzacji nie będzie działał poprawnie, a z nawiewów będzie wydobywał się nieprzyjemny zapach.

Autoryzowany serwis Kia na ul. Pileckiego 12 w Bydgoszczy oferuje profesjonalne usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w samochodach Kia. Wszystkie usługi wykonywane są przez zespół doświadczonych fachowców, którzy korzystają ze specjalistycznego sprzętu do czyszczenia klimatyzacji i napełniania układu czynnikiem chłodniczym. Zachęcamy do kontaktu w celu zarezerwowania terminu wizyty w naszym serwisie!

Autoryzowany serwis Kia

ul. Pileckiego 12, Bydgoszcz

Pon – pt: 8:00 – 18:00

Sobota: nieczynne

Kia Ceed panel klimatyzacji 2022

Czy serwis klimatyzacji jest konieczny?

Brak serwisowania może prowadzić do niedrożności układu klimatyzacji, uszkodzenia sprężarki lub do rozmnażania się bakterii i grzybów w układzie, co może mieć negatywny wpływ na zdrowie kierowcy oraz pasażerów.

Regularne serwisowanie klimatyzacji polega na wymianie filtrów kabinowych, odgrzybianiu układu, sprawdzaniu szczelności, a także na uzupełnianiu czynnika chłodniczego. Polecamy wykonać serwis klimatyzacji co najmniej raz w roku. W serwisie Kia Bydgoszcz kompleksowo zadbamy o układ klimatyzacji Twojego samochodu!

Sprawdź nasze inne usługi z zakresu serwisu klimatyzacji!

Nie zwlekaj – już dziś umów serwis klimatyzacji w

Kia Autopol Bydgoszcz

przy ulicy Pileckiego 12!

Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Dezynfekcja układu klimatyzacji

Usługa dezynfekcji klimatyzacji polega na usunięciu bakterii i grzybów z układu, które mogą powodować nieprzyjemne zapachy, a także wpływać na nasze zdrowie.

Wymiana filtra kabinowego

Wymieniamy filtry, które odpowiadają za oczyszczanie powietrza z kurzu i zanieczyszczeń, aby zachować wysoką jakość powietrza w kabinie.

Uzupełnianie czynnika chłodniczego

Kompleksowa oferta naszego serwisu obejmuje uzupełnienie czynnika chłodniczego, co pozwala zachować prawidłowe działanie układu i jego efektywność.

Sprawdzanie szczelności układu

Sprawdzamy, czy układ klimatyzacji jest szczelny i wykrywamy ewentualne wycieki czynnika chłodniczego. Zapobiegamy w ten sposób spadkowi efektywności układu.

Zapewnij swojej Kia części i usługi, na które zasługuje

Jest tylko jeden sposób, aby mieć pewność. Zawsze wybieraj oryginalne części, akcesoria. Są produkowane zgodnie z wysokimi standardami jakości i zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego modelu. Wybieraj usługi w autoryzowanym serwisie, aby mieć pewność, że będziesz otoczony opieką najlepszych specjalistów!

  Autoryzowany serwis Kia

  ul. Pileckiego 12, 85-514 Bydgoszcz

  Godziny otwarcia

  Serwis:
  Pon - Pt: 8:00 - 18:00
  Sob: nieczynne

  Formularz kontaktowy
  *Pola obowiązkowe

  Może Cię również zainteresować

  Przeglądy i naprawy

  Wykwalifikowany zespół pracowników autoryzowanej stacji serwisowej Kia zawsze znajdzie właściwe rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy ma do czynienia ze zużyciem wynikającym z normalnej eksploatacji, czy z usterką.

  serwis opon

  Serwis opon

  Czy wiesz, że opony w dobrym stanie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy, osiągi, komfort i zużycie paliwa? Oferujemy profesjonalne usługi wymiany opon, wyważenia kół czy ustawienia geometrii. W ofercie znajdziesz także oryginalne felgi Kia.

  7 lat gwarancji

  KIA oferuje bezkonkurencyjnie najdłuższy okres gwarancji na rynku europejskim, co świadczy o naszej pewności co do jakości wyprodukowanych samochodów i ich wytrzymałości podczas użytkowania przez klientów.

  Call Now Button