Przeglądy i naprawy

Kia Autopol » Serwis » Przeglądy i naprawy

Wykonywanie zalecanych przeglądów w autoryzowanej stacji serwisowej Kia zapewnia utrzymywanie samochodu w możliwie najlepszym stanie technicznym. Poznaj naszą ofertę przeglądów, a następnie kontaktuj się z naszym autoryzowanym serwisem Kia na ul. Pileckiego 12 w Bydgoszczy i zarezerwuj termin!

W naszym serwisie oferujemy również usługę napraw samochodów Kia. Nasi wykwalifikowani pracownicy potrafią naprawić wszystko: tapicerkę tekstylną lub skórzaną, układy mechaniczne, powłokę lakierową, nadwozie lub szyby. Możesz liczyć na wiedzę i doświadczenie tych, którzy najlepiej znają Twój samochód.

Autoryzowany serwis Kia

ul. Pileckiego 12, Bydgoszcz

Pon – pt: 8:00 – 18:00

Sobota: nieczynne

obsługa serwisowa

Obsługa serwisowa Kia

Dbanie o regularną obsługę samochodu zgodnie z zaleceniami producenta przedłuża jego trwałość oraz zapewnia odpowiednie osiągi. Jeśli skorzystasz z usług autoryzowanego serwisu Kia, możesz być pewien, że Twój pojazd jest w dobrych rękach. Nasi wykwalifikowani mechanicy korzystają wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz zalecanych płynów. Pamiętaj, że pełna historia serwisowa zwiększa wartość pojazdu w przypadku jego sprzedaży.

Nasza oferta napraw

naprawa nadwozia

Naprawy nadwozia

Nasza autoryzowana stacja serwisowa Kia świadczy usługi różnorodnych napraw blacharsko-lakierniczych. Kolor nakładanej nowej powłoki lakierowej pasuje idealnie do koloru oryginalnego lakieru pojazdu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dot. napraw blacharsko-lakierniczych.

Naprawa szyb

Szyba czołowa ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Jeżeli szyba czołowa Twojego pojazdu jest uszkodzona, skontaktuj się z naszym autoryzowanym serwisem Kia. Uzyskasz informacje i wycenę możliwych opcji naprawy.

Drobne naprawy

Wykorzystując najnowsze metody, nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie naprawić szybę czołową, wypełniając i polerując niewielkie ubytki lub zarysowania. Wysoka jakość naprawy za doskonałą cenę! Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym serwisem.

naprawy wnętrza

Naprawy wnętrza

Autoryzowana stacja serwisowa Kia Autopol z łatwością naprawi usterki wnętrza wynikające z normalnej eksploatacji i codziennego zużycia. Takie jak np. zabrudzenia lub przetarcia tapicerki. W każdym przypadku doradca serwisowy przedstawi wycenę prac i udzieli szczegółowych wyjaśnień.

naprawy mechaniczne

Naprawy mechaniczne

Specjaliści autoryzowanej stacji serwisowej Kia Autopol Bydgoszcz poradzą sobie z naprawą każdego pojazdu marki Kia. Bez względu na to, czy jest to samochód z napędem spalinowym, elektrycznym, czy hybrydowym. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Zapewnij swojej Kia części i usługi, na które zasługuje

Jest tylko jeden sposób, aby mieć pewność. Zawsze wybieraj oryginalne części, akcesoria. Są produkowane zgodnie z wysokimi standardami jakości i zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego modelu. Wybieraj usługi w autoryzowanym serwisie, aby mieć pewność, że będziesz otoczony opieką najlepszych specjalistów!

Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a przekażemy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty!

NAPISZ DO NAS, ODDZWONIMY!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Korzyści z napraw Kia

 • Spokój ducha – prace na Twoim pojeździe będą wykonywane przez pracowników autoryzowanej stacji serwisowej Kia, co pozwala na zrelaksowanie się i zaufanie w ich dobrej jakości.
 • Wygoda oczekiwania – podczas oczekiwania na wykonanie naprawy lub przeglądu, będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego łącza Wi-Fi oraz poczęstować się napojami w wygodnej poczekalni.
 • Wzrokowa kontrola bezpieczeństwa – Twój pojazd zostanie dokładnie sprawdzony wzrokowo w momencie oddawania go do serwisu.
 • Zrozumiałe i z góry ustalone ceny — przed rozpoczęciem prac otrzymasz wycenę obejmująca części i robociznę.

Czego możesz oczekiwać?

Oddając swój samochód Kia do autoryzowanej stacji serwisowej Kia, zawsze możesz liczyć na:

 1. Punktualność
 2. Indywidualne podejście
 3. Wspólne sprawdzenie wzrokowe pojazdu
 4. Przejrzyste wyceny
 5. Samochód zastępczy
 6. Profesjonalizm i kontrolę jakości
 7. Szczegółowe omówienie faktury
 8. Czysty samochód
 9. Możliwość przekazania opinii
serwis Kia Bydgoszcz

Może Cię również zainteresować

naprawy wnętrza

Serwis klimatyzacji

Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w samochodach Kia. Wykonujemy m.in. dezynfekcję i czyszczenie układu klimatyzacji, uzupełniamy czynnik chłodzący, wykrywamy i usuwamy nieszczelności układu czy wymieniamy filtr kabinowy.

serwis opon

Serwis opon

Czy wiesz, że opony w dobrym stanie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy, osiągi, komfort i zużycie paliwa? Oferujemy profesjonalne usługi wymiany opon, wyważenia kół czy ustawienia geometrii. W ofercie znajdziesz także oryginalne felgi Kia.

7 lat gwarancji

KIA oferuje bezkonkurencyjnie najdłuższy okres gwarancji na rynku europejskim, co świadczy o naszej pewności co do jakości wyprodukowanych samochodów i ich wytrzymałości podczas użytkowania przez klientów.

Call Now Button