Przeglądy i naprawy

Kia Autopol » Serwis » Przeglądy i naprawy

Wykonywanie zalecanych przeglądów w autoryzowanej stacji serwisowej Kia zapewnia utrzymywanie samochodu w możliwie najlepszym stanie technicznym. Poznaj naszą ofertę przeglądów, a następnie kontaktuj się z naszym autoryzowanym serwisem Kia na ul. Pileckiego 12 w Bydgoszczy i zarezerwuj termin!

W naszym serwisie oferujemy również usługę napraw samochodów Kia. Nasi wykwalifikowani pracownicy potrafią naprawić wszystko: tapicerkę tekstylną lub skórzaną, układy mechaniczne, powłokę lakierową, nadwozie lub szyby. Możesz liczyć na wiedzę i doświadczenie tych, którzy najlepiej znają Twój samochód.

Autoryzowany serwis Kia

ul. Pileckiego 12, Bydgoszcz

Pon – pt: 8:00 – 18:00

Sobota: nieczynne

obsługa serwisowa

Obsługa serwisowa Kia

Dbanie o regularną obsługę samochodu zgodnie z zaleceniami producenta przedłuża jego trwałość oraz zapewnia odpowiednie osiągi. Jeśli skorzystasz z usług autoryzowanego serwisu Kia, możesz być pewien, że Twój pojazd jest w dobrych rękach. Nasi wykwalifikowani mechanicy korzystają wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz zalecanych płynów. Pamiętaj, że pełna historia serwisowa zwiększa wartość pojazdu w przypadku jego sprzedaży.

Nasza oferta napraw

naprawa nadwozia

Naprawy nadwozia

Nasza autoryzowana stacja serwisowa Kia świadczy usługi różnorodnych napraw blacharsko-lakierniczych. Kolor nakładanej nowej powłoki lakierowej pasuje idealnie do koloru oryginalnego lakieru pojazdu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dot. napraw blacharsko-lakierniczych.

Naprawa szyb

Szyba czołowa ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Jeżeli szyba czołowa Twojego pojazdu jest uszkodzona, skontaktuj się z naszym autoryzowanym serwisem Kia. Uzyskasz informacje i wycenę możliwych opcji naprawy.

Drobne naprawy

Wykorzystując najnowsze metody, nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie naprawić szybę czołową, wypełniając i polerując niewielkie ubytki lub zarysowania. Wysoka jakość naprawy za doskonałą cenę! Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym serwisem.

naprawy wnętrza

Naprawy wnętrza

Autoryzowana stacja serwisowa Kia Autopol z łatwością naprawi usterki wnętrza wynikające z normalnej eksploatacji i codziennego zużycia. Takie jak np. zabrudzenia lub przetarcia tapicerki. W każdym przypadku doradca serwisowy przedstawi wycenę prac i udzieli szczegółowych wyjaśnień.

naprawy mechaniczne

Naprawy mechaniczne

Specjaliści autoryzowanej stacji serwisowej Kia Autopol Bydgoszcz poradzą sobie z naprawą każdego pojazdu marki Kia. Bez względu na to, czy jest to samochód z napędem spalinowym, elektrycznym, czy hybrydowym. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Zapewnij swojej Kia części i usługi, na które zasługuje

Jest tylko jeden sposób, aby mieć pewność. Zawsze wybieraj oryginalne części, akcesoria. Są produkowane zgodnie z wysokimi standardami jakości i zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego modelu. Wybieraj usługi w autoryzowanym serwisie, aby mieć pewność, że będziesz otoczony opieką najlepszych specjalistów!

Kontakt

NAPISZ DO NAS!

Korzyści z napraw Kia

 • Spokój ducha – prace na Twoim pojeździe będą wykonywane przez pracowników autoryzowanej stacji serwisowej Kia, co pozwala na zrelaksowanie się i zaufanie w ich dobrej jakości.
 • Wygoda oczekiwania – podczas oczekiwania na wykonanie naprawy lub przeglądu, będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego łącza Wi-Fi oraz poczęstować się napojami w wygodnej poczekalni.
 • Wzrokowa kontrola bezpieczeństwa – Twój pojazd zostanie dokładnie sprawdzony wzrokowo w momencie oddawania go do serwisu.
 • Zrozumiałe i z góry ustalone ceny — przed rozpoczęciem prac otrzymasz wycenę obejmująca części i robociznę.

Czego możesz oczekiwać?

Oddając swój samochód Kia do autoryzowanej stacji serwisowej Kia, zawsze możesz liczyć na:

 1. Punktualność
 2. Indywidualne podejście
 3. Wspólne sprawdzenie wzrokowe pojazdu
 4. Przejrzyste wyceny
 5. Samochód zastępczy
 6. Profesjonalizm i kontrolę jakości
 7. Szczegółowe omówienie faktury
 8. Czysty samochód
 9. Możliwość przekazania opinii
serwis Kia Bydgoszcz

Może Cię również zainteresować

naprawy wnętrza

Serwis klimatyzacji

Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w samochodach Kia. Wykonujemy m.in. dezynfekcję i czyszczenie układu klimatyzacji, uzupełniamy czynnik chłodzący, wykrywamy i usuwamy nieszczelności układu czy wymieniamy filtr kabinowy.

serwis opon

Serwis opon

Czy wiesz, że opony w dobrym stanie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy, osiągi, komfort i zużycie paliwa? Oferujemy profesjonalne usługi wymiany opon, wyważenia kół czy ustawienia geometrii. W ofercie znajdziesz także oryginalne felgi Kia.

7 lat gwarancji

KIA oferuje bezkonkurencyjnie najdłuższy okres gwarancji na rynku europejskim, co świadczy o naszej pewności co do jakości wyprodukowanych samochodów i ich wytrzymałości podczas użytkowania przez klientów.

Call Now Button