KIA Stinger


Kia Autopol » Modele Kia » KIA Stinger

KIA Stinger Bydgoszcz

Kia Stinger została zaprojektowana w klasycznym duchu klasy Gran Turismo. Ale to nie wszystko. Napęd na 4 koła, wyjątkowe osiągi i unikalne doznania z jazdy sprawiają, że jest to idealna propozycja dla osób, które oczekują od samochodu większych emocji, komfortu i prestiżu.

Stinger swój unikatowy wygląd zawdzięcza idealnym proporcjom – długa maska idealnie komponuje się z niską linią dachu. Sportowa stylistyka wnętrza potęguje emocje i sprawia, że kierowca nie chce wysiadać z samochodu. W oczy rzucają się elementy wykończenia wykonane z satynowego chromu, wyprofilowane fotele, nowoczesne zegary typu Supervision czy wyświetlacz na szybie czołowej. Na desce rozdzielczej znajduje się duży ekran, dzięki któremu kierowca ma dostęp do nawigacji i multimediów.

Duży rozstaw osi sprawił, że projektantom udało się stworzyć niezwykle przestronne wnętrze, które zapewnia wygodną podróż zarówno dla kierowcy jak i pasażerom. Wszystko to sprawia, że Kia Stinger jest dobrą propozycją zarówno na krótsze jak i dłuższe wyprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na modele z rocznika 2023 i do kontaktu z naszymi doradcami, którzy umówią Państwa na jazdę testową.

IMPONUJĄCE OSIĄGI

Stinger zawieszenie

Zachwyt gwarantowany

Dynamika i niesamowite przyspieszenie. W Kia Stinger liczysz się tylko Ty i droga. Znakomite prowadzenie, bezpieczeństwo i komfort jazdy – to wszystko dzięki elektronicznie sterowanemu zawieszeniu, które za pomocą czujników kontroluje parametry jazdy i zmienia sztywność zawieszenia. Wybierz odpowiedni tryb jazdy, dopasowany do Twoich preferencji i warunków na drodze.

KIA Stinger AWD 2021

Maksymalna kontrola nad pojazdem

Droga jest pełna niespodzianek. Dzięki elektronicznie sterowanemu napędowi na wszystkie koła (AWD) Stinger GT prowadzi się stabilnie i pewnie niezależnie od warunków na trasie. System dynamicznego sterowania momentem obrotowym (DTVC) przenosi siłę napędową lub siłę hamowania na właściwe koła, aby zapewnić maksymalną przyczepność i stabilność. Możesz czuć się bezpiecznie w każdych warunkach.

KIA Stinger silnik

Przyspiesza bicie serca

Pod maską czeka na Ciebie 3,3-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem. Zapewnia Ci bezproblemową jazdę w stylu gran turismo i natychmiastowe przyspieszenie. Pięknie reaguje i przyspiesza, osiągając znaczny moment obrotowy w szerokim zakresie. 8-biegowa automatyczna skrzynia zapewnia szybką i płynną zmianę biegów. Specjalnie dobrane układy dolotowe i wydechowe zapewniają wyjątkową wydajność.

KIA Stinger wnętrze

Jeszcze większa przestronność

Jedna z największych zalet długiego rozstawu osi: przestronna kabina. W tym eleganckim i uporządkowanym wnętrzu Ty i maksymalnie czterech pasażerów macie dużo miejsca, aby odpocząć i cieszyć się jazdą. Przestronny bagażnik oferuje 406 litrów przestrzeni ładunkowej. Aby pomieścić dłuższe przedmioty lub dodatkowy bagaż, wystarczy złożyć tylne siedzenia dzielone w proporcji 60:40.

Najwyższy poziom komfortu

Każdy element Kia Stinger GT jest poświęcony porywającej jeździe na długich dystansach – gdzie radość z podróży jest wszystkim. Wygodne, sportowe fotele zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa i pewne trzymanie boczne. Skorzystaj również z podgrzewanych i wentylowanych siedzeń – dla kojącego zadowolenia podczas każdej trasy, w każdych warunkach pogodowych.

Pokrywa bagażnika sterowana elektrycznie

Pełne ręce? Załaduj swój fastback z łatwością dzięki inteligentnej klapie bagażnika. Trzymaj kluczyk w kieszeni lub torbie, a klapa bagażnika otworzy się automatycznie, gdy zbliżysz się do tylnej części nowej Kia Stinger GT. Co więcej, możesz nawet nacisnąć inteligentny kluczyk, aby uruchomić i zatrzymać silnik w swojej Kia Stinger GT na odległość, dzięki czemu zaoszczędzisz trochę czasu.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

uvo connect

Usługi w aplikacji UVO

Dzięki aplikacji UVO łatwo połączysz smartfon ze Stingerem GT, umożliwiając zdalną kontrolę nad pojazdem. Zdalnie sprawdzisz czy zamknąłeś auto lub gdzie dokładnie zaparkowałeś. W trybie parkowania „Valet” możesz pilnować swojego auta, aby upewnić się, że jest prawidłowo używane przez obsługę, podczas gdy parkingowy nie ma dostępu do danych Twojego pojazdu.

Usługi na pokładzie

Usługi pokładowe obejmują usługi Kia Live, rozpoznawanie głosu i nawigację online, jak również dostęp do informacji o fotoradarach, pogodzie, ruchu drogowym i miejscach parkingowych. Użyj poleceń głosowych, aby zmienić stację radia, piosenkę czy zadzwonić do przyjaciół. Wszystkie usługi są wliczone w cenę przez 7 lat. Nowa Kia Stinger GT współpracuje z urządzeniami Android AutoTM i Apple CarPlayTM.

Wszystko w zasięgu wzroku

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zasięgu wzroku. Do dyspozycji masz asystenta martwego pola z funkcją wyświetlania obrazu z kamer bocznych na wyświetlaczu między zegarami. Dzięki wyświetlaczowi Head-Up, który pokazuje kluczowe informacje – jak ograniczenia prędkości i wskazówki nawigacyjne – na przedniej szybie, dokładnie w Twojej linii wzroku, zawsze bezpiecznie i bez odrywania wzroku od drogi, dotrzesz do celu.

System monitorowania otoczenia pojazdu z kamerą 360˚

Kamera 360˚ z intuicyjnym systemem monitorowania otoczenia pojazdu wyświetla widok będący połączeniem obrazu z czterech szerokokątnych kamer z przodu, z tyłu i po bokach nowej Kia Stinger GT. Takie rozwiązanie daje możliwość obserwowania otoczenia pojazdu z góry podczas parkowania oraz jazdy z prędkością poniżej 20 km/h.

System audio Harman Kardon®

Ciesz się światowej klasy dźwiękiem dzięki 15-głośnikowemu systemowi Harman Kardon® o mocy 720W. Stinger to pierwszy model Kia, w którym pod przednim fotelem umieściliśmy subwoofer. Technologia Clari-Fi ™ poprawia cyfrowe doznania dźwiękowe, podczas gdy najnowsza technologia QuantumLogic ™ Surround Sound zapewnia autentyczną, wyrafinowaną, wielowymiarową scenę dźwiękową.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Aktywny tempomat czerpiący dane z nawigacji

Aktywny tempomat z technologią Stop & Go i inteligentnym ogranicznikiem prędkości pozwala utrzymać wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje swoją odległość od pojazdów z przodu. Jeśli samochód z przodu przyspieszy lub zwolni, Stinger GT zrobi to samo, aby utrzymać bezpieczny dystans. W razie konieczności, może się nawet zatrzymać. Aby ruszyć, wystarczy lekko dotknąć pedał gazu. Stinger potrafi też zwolnić do bezpiecznej prędkości przed zakrętem, po czym po wyjściu z niego powrócić do zadanej wcześniej prędkości.

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy

System Ostrzegania o Zmęczeniu Kierowcy (DAW) wykrywa utratę koncentracji podczas jazdy, monitorując sposób poruszania się pojazdu i zachowanie kierowcy. Gdy wykryje u niego oznaki rozkojarzenia i senności, emituje sygnał ostrzegawczy i zaleca zrobienie przerwy w podróży.

Drive Wise

DRIVE WiSE

DRIVE WiSE to nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Korzystanie z nich zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i sprawia, że czas spędzony za kierownicą Stingera to przede wszystkim przyjemność.

KIA Stinger FCA

System autonomicznego hamowania z asystentem skrętu w lewo

Aby zminimalizować ryzyko wypadku, system autonomicznego hamowania analizuje dane z kamery oraz czujników i rejestruje obecność w pobliżu Kia Stinger GT innych pojazdów, pieszych i rowerzystów. Pomaga też uniknąć kolizji z innymi samochodami podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniu. W sytuacji zagrożenia, na cyfrowym wyświetlaczu pojawia się ostrzeżenie, a następnie – w przypadku braku reakcji kierowcy – samochód rozpoczyna hamowanie.

KIA Stinger BCA

System monitorowania martwego pola z funkcją korekty toru jazdy (BCA)

System monitorowania martwego pola wykorzystuje tylne czujniki do monitorowania względnej pozycji i prędkości innych pojazdów z boku lub w strefie martwego pola. Jeśli wykryje zagrożenie kolizją z innymi pojazdami, system ostrzega kierowcę odpowiednim symbolem na lusterku oraz sygnałem dźwiękowym, a także może automatycznie przyhamować odpowiednie koło, aby utrzymać pojazd na właściwym pasie.

Asystent jazdy po autostradzie (HDA)

Asystent jazdy po autostradzie pomaga utrzymać bezpieczną odległość od samochodu poprzedzającego na autostradzie i zawsze utrzymuje nową Kia Stinger GT na środku pasa, nawet na zakrętach.

Inteligentny asystent rozpoznawania znaków (ISLA)

Korzystając z kamery na przedniej szybie, inteligentny asystent ograniczeń prędkości odczytuje ograniczenia prędkości i te dotyczące wyprzedzania oraz po akceptacji kierowcy dostosowuje prędkość ustawioną na aktywnym tempomacie, aby zapobiec naruszeniom prędkości.

Asystent unikania kolizji z nadjeżdżającym pojazdem podczas cofania (RCCA)

Za każdym razem, gdy ruszysz do tyłu, RCCA monitoruje sytuację za Stingerem GT i ruch innych pojazdów ostrzegając Cię za pomocą alarmów wizualnych i dźwiękowych, jednocześnie uruchamiając hamulce, jeśli to konieczne.

Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a przekażemy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty!

NAPISZ DO NAS, ODDZWONIMY!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Sprawdź nasze oferty!


Call Now Button