Nowa Kia Sportage


Kia Autopol » Modele Kia » Nowy Sportage

Nowa Kia Sportage Bydgoszcz

Przedstawiamy zupełnie nową Kia Sportage, która niezmiennie pozostaje jednym z najpopularniejszych SUV-ów na rynku. Samochód wyposażony został w najnowszą generację zespołów napędowych. Nowy Sportage (rocznik modelowy 2023) występuje w szerokiej gamie silnikowej – możesz wybrać wersję z silnikiem benzynowym, diesla, mild hybrid, hybrydowym oraz hybrydowym typu Plug-in. Całkowicie nowy Sportage zabierze Cię w nowe miejsca i otworzy przed Tobą nowe horyzonty. Odważna, sportowa stylistyka tego SUV-a sprawi, że podczas żadnej podróży nie pozostaniesz niezauważony.

Sportage z gwarancją ceny i szybką realizacją!

Nowy Sportage w Kia Autopol dostępny jest z gwarancją ceny i szybką realizacją zamówienia! Sprawdź dostępne oferty i skontaktuj się z naszymi doradcami już dziś!Nowy Sportage jest samochodem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Sportage został stworzony dla osób, które cenią sobie nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i komfort. Wnętrze Kia Sportage charakteryzują starannie dobrane, przyjemne w dotyku materiały, a także komfortowe fotele. Zakrzywiony, zorientowany na kierowcę wyświetlacz zaprojektowano z myślą o wygodzie i łatwości obsługi przez kierowców, dzięki czemu korzystanie z wszystkich funkcji samochodu staje się jeszcze łatwiejsze.Sportage 2022

Grafika ma charakter poglądowy, samochód w rzeczywistości może się różnić.

 • Inteligentna energia

   

  Dodatkowa moc umożliwiająca niskoemisyjną jazdę bez wizyt na stacji ładowania. Połączenie silnika benzynowego 1,5L (160 KM) Smartstream Turbo z akumulatorami litowo-jonowymi o napięciu 48 V umożliwia obniżenie zużycia paliwa i emisji spalin. Zintegrowany system sterowania umożliwia odzyskiwanie energii kinetycznej podczas jazdy rozpędem oraz hamowania, a także pozwala uzyskać dodatkowy moment obrotowy w trakcie przyspieszania.

 • Zalety napędu MHEV

  Pojazd z takim napędem oznacza tańszą eksploatację i inne udogodnienia.
  W niektórych krajach Europy promuje się samochody z napędem hybrydowym, wprowadzając ulgi podatkowe i dotacje. W wielu miastach pojazdy hybrydowe mogą wjeżdżać do stref czystego transportu: oznacza to możliwość dojazdu do miejsc niedostępnych dla wszystkich.

   

  Zalety napędu MHEV

 • Napęd hybrydowy w ruchu

   

  Oznacza cichszą pracę silnika spalinowego, dodatkowy moment obrotowy i oszczędność paliwa. Wspomaga rozruch, zapewniając szybkie i płynne ruszanie. Podczas przyspieszania lub jazdy pod górę akumulatory również wspomagają pracę silnika spalinowego. W trakcie jazdy ze stałą prędkością silnik spalinowy częściowo doładowuje akumulatory (jeżeli poziom naładowania jest niski).

 • Odzyskiwanie energii

  Napęd Mild Hybrid pozwala łatwo obniżyć koszty paliwa i poziom emisji. W wersjach wyposażonych w skrzynię biegów iMT zwolnienie pedału przyspieszenia i jazda rozpędem powoduje wyłączenie silnika spalinowego. Zmniejsza to zużycie paliwa. Podczas zwalniania lub hamowania pojazd wytwarza energię, która doładowuje akumulatory. Oszczędność paliwa to również efekt automatycznego wyłączania silnika spalinowego, gdy pojazd zwalnia do zatrzymania.

   

  Odzyskiwanie energii

Ruszaj w drogę i nie martw się o ładowanie

ładowarka

Ogólnodostępne stacje ładowania

Dzięki Kia Charge masz dostęp do rozbudowanej i ciągle rosnącej sieci stacji ładowania. Udostępniamy mapę wszystkich stacji ładowania, a także zapewniamy jeden, bezproblemowy sposób płatności na wszystkich naszych stacjach. Nasi autoryzowani partnerzy mogą również pomóc w zainstalowaniu własnej, prywatnej stacji ładowania w domu.

kia sportage ładowanie

Ładowanie w domu

Ładuj swoją Kia Sportage dzięki dedykowanej ładowarce Kia Charge Home i ciesz się wygodą zawsze naładowanego auta bez wychodzenia z domu. Dzięki ładowaniu w domu możesz skorzystać z preferencyjnych stawek za prąd (taryfa nocna) i połączyć wygodę z niskimi kosztami. Dzięki dodatkowemu modułowi łączności możesz zarządzać urządzeniem zdalnie, a dodatkowy licznik energii pozwoli Ci kontrolować zużycie energii.

Technologia i komfort idą ramię w ramię.

bateria

Elektryzująca ewolucja


Kia Sportage 5. generacji jest oferowana jako samochód hybrydowy i hybrydowy typu Plug-in.

miasto

Miejska z natury


Elegancki i nowoczesny wygląd – zaprojektowana tak, aby w miejski krajobraz wprowadzić organiczne formy znane z natury.

miasto

Miejska z natury


Elegancki i nowoczesny wygląd – zaprojektowana tak, aby w miejski krajobraz wprowadzić organiczne formy znane z natury.

Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a przekażemy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty!

NAPISZ DO NAS, ODDZWONIMY!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

mapy Kia

7 lat aktualizacji map i usług cyfrowych Kia Connect


Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy(10). Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych danych. Otrzymujesz także dostęp do zestawu darmowych usług cyfrowych Kia Connect: Kia Live – usługi cyfrowe w samochodzie i aplikacji Kia Connect na smartfona.

W kontakcie ze światem

sportage komfort

Technologie zwiększające komfort

Liczne zaawansowane funkcje zapewniają stały dostęp w czasie rzeczywistym (3)
do informacji o ruchu drogowym, lokalnych usługach, pogodzie itd. Wygodę obsługi zwiększają aplikacje Android Auto™ lub Apple CarPlay™ (4).

kia connect

Aplikacja Kia Connect

Aplikacja (5) zapewnia dostęp do informacji i umożliwia zdalne sterowanie Kia Sportage za pomocą smartfona. Umożliwia wcześniejsze zaplanowanie trasy, znalezienie pojazdu na zatłoczonym parkingu, otrzymywanie powiadomień alarmowych, czy zdalne ustawienie temperatury w pojeździe* itp.

* Zdalne ustawienie temperatury w pojeździe dotyczy wyłączenie samochodów elektrycznycvh (EV).

sportage ekrany

Zintegrowane ekrany

Wyświetlacz zegarów cyfrowych 12,3” prezentuje wszystkie najważniejsze dane przed kierowcą. Obok niego znajduje się ekran LCD 12,3” wysokiej rozdzielczości, który umożliwia sterowanie układem nawigacji, systemem multimedialnym oraz zapewnia dostęp do rozmaitych menu. Sąsiadujące ze sobą ekrany oznaczają maksymalną wygodę kierowcy.

sportage panel klimatyzacji

Komfort kierowcy

Komfortowy kokpit ułatwia sterowanie rozmaitymi funkcjami. Dotykowy panel sterowania umożliwia wygodne przełączanie się między obsługą układu klimatyzacji i systemu nawigacji.

sportage nagłośnienie

System nagłośnienia HARMAN/KARDON

System nagłośnienia Harman Kardon Premium wypełnia wnętrze dźwiękiem najwyższej jakości. W jego skład wchodzi 8 głośników wysokiej mocy, zewnętrzny wzmacniacz oraz technologia wirtualnego dźwięku (ASD).

ładowarka indukcyjna

Ładowanie urządzeń przenośnych

Ładowarka (6) o mocy 15 W umożliwia szybkie, bezprzewodowe naładowanie smartfona. Pomyślano również o pasażerach siedzących z tyłu, umieszczając porty USB z tyłu oparć foteli przednich.

1. Wysokonapięciowe akumulatory litowo-jonowe Kia w pojazdach elektrycznych (EV), hybrydowych pojazdach elektrycznych (HEV) i hybrydowych pojazdach elektrycznych typu plug-in (PHEV) są skonstruowane tak, aby zapewnić ich długą żywotność. Akumulatory te są objęte gwarancją KIA na okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W przypadku akumulatorów niskonapięciowych (48 V i 12 V) w pojazdach elektrycznych typu mild-hybrid (MHEV), gwarancja Kia obejmuje okres 2 lat od pierwszej rejestracji, niezależnie od przebiegu. Wyłącznie w przypadku pojazdów EV i PHEV, Kia gwarantuje 70% pojemności akumulatora. Obniżenie pojemności akumulatora w pojazdach HEV i MHEV nie jest objęte gwarancją. Aby zminimalizować ewentualne zmniejszenie pojemności, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w Instrukcji Obsługi Pojazdu. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com].2

2. Gwarancja Kia obejmuje okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej (oraz Norwegii, Szwajcarii, Islandii i na Gibraltarze). Odstępstwa od obowiązujących warunków gwarancji, np. na akumulator, lakier i wyposażenie, podlegają lokalnym warunkom. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com]..

3. Kia Connect to innowacyjne usługi Kia, które zapewniają kierowcom dostęp do ważnych podczas podróży informacji w czasie rzeczywistym. Usługi będą dostępne za darmo przez 7 lat począwszy od dnia zakupu przez pierwszego właściciela. W tym czasie mogą jednak podlegać zmianom. Szczegółowe informacje można uzyskać od dealerów Kia oraz na stronie internetowej kia.pl. Aplikacja Kia Connect jest kompatybilna ze smartfonami działającymi w systemach Android oraz iOS.

4. Kia Sportage jest kompatybilna z Apple CarPlay™ oraz Android Auto™. Android Auto™ współpracuje z telefonami wyposażonymi w system operacyjny Android 5.0 (Lollipop) lub wyższy. Apple CarPlay™ współpracuje z telefonami iPhone 5 lub nowszymi. Apple CarPlay™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android Auto™ oraz pozostałe logotypy są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

5. Kia Connect to innowacyjne usługi Kia, które zapewniają kierowcom dostęp do ważnych podczas podróży informacji w czasie rzeczywistym. Usługi będą dostępne za darmo przez 7 lat począwszy od dnia zakupu przez pierwszego właściciela. W tym czasie mogą jednak podlegać zmianom. Szczegółowe informacje można uzyskać od dealerów Kia oraz na stronie internetowej kia.pl. Aplikacja Kia Connect jest kompatybilna ze smartfonami działającymi w systemach Android oraz iOS.

6. Ładowanie bezprzewodowe dostępne jest w telefonach wyposażonych w funkcję Qi lub dedykowany adapter.

7. System Forward Collision-Avoidance Assist (FCA) jest systemem wspomagania i nie zwalnia kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu. Kierowca nadal musi dostosować swoje zachowanie podczas jazdy do własnych możliwości prowadzenia pojazdu oraz przepisów ruchu drogowego. System FCA nie jest przeznaczony do autonomicznego prowadzenia pojazdu. Więcej informacji w instrukcji obsługi.

8. Technologia dostępna w modelach wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów.

9. Jazda w trybie żeglowania dostępna jest wyłącznie w modelach wyposażonych w przekładnię manualną (iMT). Możliwość korzystania z trybu żeglowania zależy od aktualnych warunków na drodze.

10. Każdy nowy samochód marki Kia fabrycznie wyposażony w system nawigacji otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy ponieważ pojazdy Kia są już fabrycznie dostarczane z najnowszą dostępną mapą. Dzięki temu nawigacja w Twoim samochodzie zawsze będzie korzystać z najnowszych dostępnych danych. Kia nie ponosi odpowiedzialności za jakość danych dostarczonych przez dostawcę danych firmę HERE.

Sprawdź nasze oferty!


Call Now Button