Nowa Kia Sportage


Nowa Kia Sportage Bydgoszcz

Przedstawiamy zupełnie nową Kia Sportage, która niezmiennie pozostaje jednym z najpopularniejszych SUV-ów na rynku. Samochód wyposażony został w najnowszą generację zespołów napędowych. Nowy Sportage (rocznik modelowy 2022) występuje w szerokiej gamie silnikowej – możesz wybrać wersję z silnikiem benzynowym, diesla, mild hybrid, hybrydowym oraz hybrydowym typu Plug-in. Całkowicie nowy Sportage zabierze Cię w nowe miejsca i otworzy przed Tobą nowe horyzonty. Odważna, sportowa stylistyka tego SUV-a sprawi, że podczas żadnej podróży nie pozostaniesz niezauważony.

Nowy Sportage jest samochodem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Sportage został stworzony dla osób, które cenią sobie nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i komfort. Wnętrze Kia Sportage charakteryzują starannie dobrane, przyjemne w dotyku materiały, a także komfortowe fotele. Zakrzywiony, zorientowany na kierowcę wyświetlacz zaprojektowano z myślą o wygodzie i łatwości obsługi przez kierowców, dzięki czemu korzystanie z wszystkich funkcji samochodu staje się jeszcze łatwiejsze.

Interesuje Cię nowy Sportage z bogatym wyposażeniem?

Nowa Kia Sportage 2022 zachwyca stylistyką, nowoczesnymi rozwiązaniami czy dużym wyborem wersji wyposażenia i silników. Pobierz nasz cennik i sprawdź, która wersja jest idealna dla Ciebie, a także zobacz oferty, które przygotowaliśmy! Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję!


Ile kosztuje nowa Kia Sportage?

Ceny Sportage zaczynają się już od 105 900 złotych! Już teraz prezentujemy aktualny cennik Kia Sportage 2022 – sprawdź ceny nowej generacji Kia Sportage w różnych wersjach wyposażenia, złóż zamówienie już dziś i otrzymaj gwarancję ceny!


Technologia i komfort idą ramię w ramię.

bateria

Elektryzująca ewolucja


Kia Sportage 5. generacji jest oferowana jako samochód hybrydowy i hybrydowy typu Plug-in.

miasto

Miejska z natury


Elegancki i nowoczesny wygląd – zaprojektowana tak, aby w miejski krajobraz wprowadzić organiczne formy znane z natury.

samochód

Przeznaczona na rynek europejski


Pierwsza wersja Sportage w historii tego modelu zaprojektowana wyłącznie na potrzeby klientów w Europie.

Skontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy

0 + 1 = ?

Zdjęć statycznych i dynamicznych użyto wyłącznie w celach ilustracyjnych. Produkt końcowy może różnić się od tego, który przedstawiono na zdjęciach.

Sprawdź nasze oferty!


Call Now Button