Nowa Kia Proceed


Kia Autopol » Modele Kia » ProCeed

Jaka jest nowa Kia ProCeed?

Nowa Kia ProCeed dzięki sportowemu duchowi i dynamicznej stylistyce wywołuje zachwyt i przyciąga spojrzenia. Funkcjonalny, przestrzenny, wygodny i dynamicznny – te cechy idealnie oddają to, jakim samochodem jest Kia ProCeed.

Proceed to niezwykłe połączenie elegancji linii coupé z praktycznością kombi, które wyróżnia się silnie opadającą linią dachu – to kompaktowe kombi typu shooting brake. Równie atrakcyjna wersja ProCeed GT wyróżnia się większą mocą silnika i lepszymi osiągami. Sportowy charakter przyciąga spojrzenia tłumu.

Kia ProCeed GT

Jeszcze więcej emocji dostarcza nowa wersja GT, która oferuje portowe fotele z  zamszowo-skórzaną tapicerką, dwie końcówki układu wydechowego, 18-calowe felgi i sportową stylistykę zderzaków. Wersję GT wyróżniają także charakterystyczne lampy tylne wykonane w technologii LED, a także dolna część tylnego zderzaka w kolorze czarnym o wysokim połysku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami na nowy ProCeed z rocznika 2024. Kontaktując się z naszymi doradcami, mogą Państwo umówić się na jazdę testową.

ŁĄCZNOŚĆ

Kia Proceed navi

Usługi dostępne dzięki Kia Connect (1)

Połącz się z otaczającym Cię światem w czasie rzeczywistym i miej dostęp do aktualnych informacji, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort podczas każdej podróży – na przykład dzięki nawigacji online z informacjami o ruchu drogowym, obsługiwaną przez serwis Kia Connect (1). Zestaw usług cyfrowych zapewnia wsparcie kierowcy w czasie rzeczywistym. Za pomocą komend głosowych możesz również w łatwy sposób wyszukiwać adres lub miejsca docelowe (POI).

*Pokazany ekran aplikacji może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu

Kia connect

Usługi dostępne dzięki aplikacji Kia Connect App (2)

Bądź zawsze dostępny dzięki ProCeedowi, gdziekolwiek jesteś.

*Pokazany ekran aplikacji może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu.

Proceed kierownica

Dwa duże wyświetlacze

Prosty, stylowy i zawsze widoczny – kolorowy ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 10,25 cala prezentuje najbardziej dogodne trasy systemu nawigacji oraz wiele innych ważnych informacji. Drugi, również cyfrowy zestaw wskaźników TFT o przekątnej 12,3 cala zapewnia dostęp do podstawowych informacji na temat jazdy i podróży. Dostępne są różne motywy, które zmieniają się wraz z wyborem profilu jazdy. Dzięki temu każda podróż jest bardziej bezpieczna oraz przyjemniejsza i wyjątkowa.

głośniki JBL Kia

System audio JBL Premium

Pozwól, aby system audio JBL Premium oddał Twój nastrój poprzez odtwarzanie ulubionych utworów, playlist, podcastów i nie tylko. Osiem głośników i zaawansowana technologia odtwarzania muzyki Clari-Fi33, która poprawia jakość plików MP3 i zapewnia dźwięk wysokiej klasy, gwarantują w samochodzie naprawdę wyjątkowe wrażenia dźwiękowe.

Kia Proceed ładowarka

Bezprzewodowa ładowarka smartfonu i złącza USB

Jeśli akumulator smartfonu jest rozładowany, wystarczy w czasie jazdy umieścić go na bezprzewodowej ładowarce z przodu konsoli środkowej. Pozostali pasażerowie, jeśli mają pod ręką kabel do ładownia, mogą skorzystać ze złącz USB, które znajdują się w różnych miejscach kabiny – włącznie z tylną częścią konsoli środkowej. Dzięki temu wszyscy pasażerowie mają dostęp do źródła zasilania i są podłączeni do systemu multimedialnego.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Kia Proceed HDA

Asystent jazdy na autostradzie (HDA) i aktywny tempomat współpracujący z nawigacją (NSCC- Curve)

System HDA pomaga ProCeedowi utrzymać bezpieczną odległość od poprzedzającego auta i utrzymuje go na środku pasa ruchu. Jednocześnie kontroluje kierowanie, przyspieszanie i zwalnianie, aby utrzymać je na pasie. W połączeniu z tym systemem funkcja Curve (NSCC-C) wykorzystuje dane nawigacyjne i z wyprzedzeniem informuje o zbliżającym się zakręcie. W razie potrzeby, prędkość jazdy zmniejsza się, aby za zakrętem powrócić do wstępnie ustawionej.

Kia Proceed SCC

Aktywny tempomat z funkcją Stop&Go

SCC (5) ma za zadanie utrzymać prędkość określoną przez kierowcę oraz – za pomocą kamery i radaru – oblicza prędkość poprzedzającego auta, by zachować od niego ustaloną i bezpieczną odległość. System kontroluje przyspieszanie i zwalnianie, aby zagwarantować, że Kia ProCeed zatrzyma się, gdy zatrzyma się auto przed nią. Gdy samochód poprzedzający znów zacznie się poruszać, Kia ProCeed również to zrobi.

Kia LFA

Asystent utrzymywania auta na pasie ruchu (LFA)

System LFA korzysta z przedniej kamery i monitoruje oznaczenia pasa ruchu lub auto, które znajduje się przed ProCeedem, aby utrzymać go na środku pasa. System jest dostępny do wszystkich modeli z przekładnią mechaniczną (MT) i dwusprzęgłową (DCT).

Kia Proceed BCA

System monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach i unikania kolizji podczas zmiany pasa ruchu (BCA)

System BCA wykorzystuje kamerę na przedniej szybie i czujniki cofania z boku auta do monitorowania pozycji i prędkości innych samochodów, które znajdują się z boku lub w strefie martwego pola widzenia. Gdy wykryje ryzyko potencjalnej kolizji z innymi autami, aktywuje alarmy graficzne i dźwiękowe, a także może automatycznie interweniować, aby utrzymać ProCeeda na pasie ruchu i uniknąć kolizji.

Kia Proceed RCCA

Asystent unikania kolizji podczas cofania (RCCA)

Podczas cofania z miejsca parkingowego lub z wyjazdu z garażu, system wykorzystujący radar ostrzega za pomocą alarmów graficznych i dźwiękowych o samochodach, które zbliżają się po bokach z tyłu i uruchamia się, aby – w razie potrzeby – zapobiec kolizji.

Proceed DAW+

System monitorowania zmęczenia kierowcy (DAW+)

System wykrywa utratę koncentracji, monitorując ruchy kierownicy, przyspieszenie i całkowitą długość podróży. Jeśli poziom koncentracji wydaje się niski, system ostrzega kierowcę zarówno graficznie, jak i dźwiękowo. System DAW+ jest też wyposażony w funkcję ostrzegania o odjeździe auta, które znajduje się przed ProCeedem. Wtedy system ostrzega kierowcę, że samochód poprzedzający ruszył z miejsca.

GT ORAZ GT-LINE

Proceed GT

GT

Ciesz się wszechstronnością i pojemnością bagażnika, które oferuje nadwozie typu Shooting Brake, w stylizowanej na sportową wersji GT-LIne. W kabinie uwagę zwracają sportowa kierownica z łopatkami do zmiany przełożeń i mocno wyprofilowane fotele z logo GT-Line. Seryjne 17-calowe obręcze kół z lekkich stopów można zastąpić opcjonalnymi 18-calowymi. W takim aucie każda podróż staje się przygodą.

Kia Proceed bagażnik

Bezproblemowy załadunek i rozładunek

Masz zajęte ręce? Z łatwością włóż rzeczy do bagażnika dzięki Smart Power Tailgate. Wystarczy mieć klucz Smart Key w kieszeni lub w torebce, a pokrywa bagażnika otworzy się automatycznie, gdy zbliżysz się do auta i przez chwilę pozostaniesz blisko niego. Klucz Smart Key zapewnia też komfortowy dostęp do auta i umożliwia uruchomienie silnika przyciskiem. Rozpoczęcie jazdy nie może być łatwiejsze.

Kia Proceed IMS

Pamięć ustawienia fotela kierowcy (IMS)

Wystarczy nacisnąć przycisk na drzwiach kierowcy, aby przywołać ustawienia elektrycznie regulowanego fotela. Nawet jeśli zostały zmienione przez innego użytkownika auta. Dzięki temu kierowca ProCeeda zawsze ma natychmiastowy dostęp do wygodnej pozycji do jazdy.

Kia sport

Radość z jazdy gwarantowana

Wystarczy nacisnąć przycisk Sport obok dźwigni zmiany biegów, aby przyjemność z jazdy przenieść na wyższy poziom. Profil jazdy „Sport” zapewnia szybszą reakcję silnika na komendy wydawane pedałem przyspieszenia i lepsze osiągi, np. krótszy czas wyprzedzania, a także jeszcze lepsze wyczucie układu kierowniczego. Idealne ustawienia do dynamicznej jazdy.

MILD HYBRID

Mild hybrid

Optymalne wspomaganie osiągów

Połączenie 1,5-litrowego silnika Smartstream Turbo o mocy 160 KM z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 48 V sprawia, że Kia ProCeed w wersji typu „mild hybrid” zużywa mniej paliwa i odznacza się niższą emisją spalin. Ponadto, układ odzyskuje energię kinetyczną podczas hamowania i ładuje akumulator, który napędza silnik elektryczny zapewniając dodatkowy moment obrotowy podczas przyspieszania.

Miasto

Zalety układu mild hybrid

Rządy niektórych europejskich państw wspierają zakup samochodów typu „mild hybrid” poprzez ulgi podatkowe oraz dotacje do zakupu. W wielu miastach auta typu „mild hybrid” mogą wjeżdżać do stref o niskiej emisji – oznacza to, że możesz wjechać tam, gdzie inni nie mogą.

e-System

Ruszanie, wspomaganie momentu obrotowego, jazda ze stałą prędkością

Silnik jest uruchamiany przez „e-system”, aby zapewnić szybki i płynny rozruch. Podczas przyspieszania lub jazdy pod górę „e-system” wspomaga moment obrotowy, pobierając energię z akumulatora. Podczas jazdy ze stałą prędkością silnik spalinowy częściowo ładuje akumulator, jeżeli jego poziom naładowania jest niski.

Start&Stop i żeglowanie

Tryb „żeglowania”, ładowanie , start & stop

W modelach z iMT 8, po zdjęciu nogi z pedału przyspieszenia silnik wyłącza się a auto przechodzi w tryb żeglowania przyczyniając się do obniżenia zużycia paliwa. Podczas zwalniania lub hamowania energia generowana przez ruch pojazdu doładowuje akumulator. Podczas zwalniania do pełnego zatrzymania silnik wyłączy się aby oszczędzać paliwo.

Skontaktuj się z nami

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a przekażemy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty!

NAPISZ DO NAS, ODDZWONIMY!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

POZNAJ WSZYSTKIE WERSJE


Ceed


Atrakcyjna stylistyka i dobre osiągi zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy.Ceed Kombi


Przestronność i funkcjonalność łączą się z doskonałym designem, a w wersji hybrydowej typu plug-in – także z wydajnością i niskimi kosztami eksploatacjiProceed


Łączy doskonały design z przestronnością i funkcjonalnością pięciodrzwiowego nadwozia typu shooting brake


XCeed


Crossover, który wyznacza trendy i oferuje wysoką pozycję za kierownicą, dynamiczne właściwości jezdne i zaawansowane technologie.XCeed Plug-in Hybrid


Wyjątkowy crosover, który może poruszać się dzięki energii elektrycznej.


(1) Usługi dostępne dzięki Kia Connect

Usługi są dostępne bezpłatnie przez siedem lat od dnia sprzedaży auta pierwszemu właścicielowi, tj. od momentu wejścia w życie pierwotnej umowy kupna i w tym okresie mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje na temat działania i warunków użytkowania można uzyskać w systemie pokładowym samochodu. Dostępność usług może różnić się w zależności od kraju. Do aktywacji usług Kia Connect Live Services w niektórych krajach i samochodach jest potrzebny smartfon z dostępem do internetu.

(2) Usługi dostępne dzięki aplikacji Kia Connect App

Usługi są bezpłatne przez 7 lat od momentu pierwszego podłączenia systemu nawigacji do sieci komórkowej. Jeśli pierwsze podłączenie nie odbywa się bezpośrednio po zakupie pojazdu, okres ten zostaje skrócony o czas pomiędzy zakupem i momentem pierwszego podłączenia.

(3) Technologia Clari Fi™

System audio JBL® został wyposażony w technologię Clari Fi™. Podczas kompresji plików do formatu MP3 dochodzi do utraty danych. Technologia Clari Fi™ przywraca utracone wysokie oraz niskie tony i zapewnia najwyższą jakość dźwięku.

(4) System bezprzewodowego ładowania telefonu

Bezprzewodowa ładowarka kompatybilna z telefonami wykorzystującymi technologię Qi lub posiadającymi specjalny adapter.

(5) Technologia dostępna wyłącznie dla modeli z przekładnią DCT.

(6) 7 lat / 150 000 km gwarancji

Gwarancja Kia obejmuje okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej (oraz Norwegii, Szwajcarii, Islandii i na Gibraltarze). Odstępstwa od obowiązujących warunków gwarancji, np. na akumulator, lakier i wyposażenie, podlegają lokalnym warunkom. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com].

(7) 7 lat aktualizacji map

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki temu nawigacja w Twoim samochodzie zawsze będzie korzystać z najnowszych dostępnych danych.

(8) Mechaniczna skrzynia biegów z systemem „clutch-by-wire” (iMT)

Tryb „żeglowania” dostępny tylko w pojazdach wyposażonych w manualną skrzynię biegów (6iMT). Dostępność trybu zależy od rzeczywistych warunków jazdy.

Sprawdź nasze oferty!


Call Now Button