Nowa Kia Ceed


KIA Ceed Bydgoszcz

Kia Ceed to produkowany od 2006 model, który jest jednym z najważniejszych w historii marki. Samochód należy do segmentu C i został zaprojektowany z myślą o kliencie europejskim. W momencie pojawienia się trzeciej generacji modelu w 2018 roku zmianie uległa jego dotychczasowa nazwa – Cee’d. Samochód szybko okazał się jednym z największych hitów marki Kia na rynku.

Nowa generacja Kia Ceed występuje w kilku wersjach: podstawowej S oraz M, a także wersji L, Business Line i GT Line. Dostępna jest także sportowa wersja GT. 

Osłona chłodnicy w wersji GT Line podkreślona została satynowymi listwami. Starannie zaprojektowane i sportowe nadwozie przyciąga spojrzenia. Nowa Kia Ceed wyposażona została w nowoczesne tylne lampy LED. Nowa Kia Ceed już w wersji podstawowej może pochwalić się dużą ilością nowoczesnych rozwiązań, takimi jak halogenowe lampy ze światłami do jazdy dziennej, system asystenta pasa ruchu czy układ wspomagający unikanie kolizji czołowych. Komfort w wersji podstawowej zapewnia tempomat, automatyczne sterowanie światłami, elektryczne sterowanie szybami tylnymi czy układ ostrzegania kierowcy o zmęczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami nowej generacji Kia Ceed z rocznika 2021 i kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania.

 

Nowa Kia Ceed tył

Pewność i moc

Sportowy styl widać również w tylnej części Kia Ceed. Nowe lampy wykonane z 48 diód LED wyglądają imponująco. Dynamiczne kierunkowskazy w spektakularny sposób sygnalizują zamiar skrętu. Całości dopełnia czarny dyfuzor z satynowym wykończeniem.

 

Nowa Kia Ceed wnętrze

Odpowiada na potrzeby kierowcy

We wnętrzu wiele elementów zaprojektowano przede wszystkim z myślą o kierowcy. Od miękkiej w dotyku deski rozdzielczej po niezliczone zaawansowane systemy, które łączą kierowcę z samochodem i światem zewnętrznym. Od czarnych, zamszowo-skórzanych, sportowych foteli i sportowej kierownicy z logo GT po ekskluzywną, czarną podsufitkę i gałkę dźwigni zmiany biegów pokrytą perforowaną skórą.

 

Nowa Kia Ceed przód

Efektowna i przestronna

Kompaktowe nadwozie nowej Kia Ceed sprawia, że manewrowanie i parkowanie autem jest łatwe, jednocześnie zapewnia zaskakująco dużo miejsca pasażerom oraz na bagaż. Przyciąga również spojrzenia przechodniów dzięki takim detalom, jak błyszczące, czarne lusterka czy nowo zaprojektowane 17-calowe obręcze kół z lekkich stopów, które równie efektownie prezentują się w ruchu, jak i na postoju.

Skontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy

2 + 2 = ?

POZNAJ WSZYSTKIE WERSJE


Ceed


Atrakcyjna stylistyka i dobre osiągi zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy.


Ceed Kombi


Przestronność i funkcjonalność łączą się z doskonałym designem, a w wersji hybrydowej typu plug-in – także z wydajnością i niskimi kosztami eksploatacjiProceed


Łączy doskonały design z przestronnością i funkcjonalnością pięciodrzwiowego nadwozia typu shooting brakeXCeed


Crossover, który wyznacza trendy i oferuje wysoką pozycję za kierownicą, dynamiczne właściwości jezdne i zaawansowane technologie.XCeed Plug-in Hybrid


Wyjątkowy crosover, który może poruszać się dzięki energii elektrycznej.


(1) Usługi dostępne dzięki Kia Connect

Usługi są dostępne bezpłatnie przez siedem lat od dnia sprzedaży auta pierwszemu właścicielowi, tj. od momentu wejścia w życie pierwotnej umowy kupna i w tym okresie mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje na temat działania i warunków użytkowania można uzyskać w systemie pokładowym samochodu. Dostępność usług może różnić się w zależności od kraju. Do aktywacji usług Kia Connect Live Services w niektórych krajach i samochodach jest potrzebny smartfon z dostępem do internetu.

(2) Usługi dostępne dzięki aplikacji Kia Connect App

Usługi są bezpłatne przez 7 lat od momentu pierwszego podłączenia systemu nawigacji do sieci komórkowej. Jeśli pierwsze podłączenie nie odbywa się bezpośrednio po zakupie pojazdu, okres ten zostaje skrócony o czas pomiędzy zakupem i momentem pierwszego podłączenia.

(3) Technologia Clari Fi™

System audio JBL® został wyposażony w technologię Clari Fi™. Podczas kompresji plików do formatu MP3 dochodzi do utraty danych. Technologia Clari Fi™ przywraca utracone wysokie oraz niskie tony i zapewnia najwyższą jakość dźwięku.

(4) System bezprzewodowego ładowania telefonu

Bezprzewodowa ładowarka kompatybilna z telefonami wykorzystującymi technologię Qi lub posiadającymi specjalny adapter.

(5) Technologia dostępna wyłącznie dla modeli z przekładnią DCT.

(6) Mechaniczna skrzynia biegów z systemem „clutch-by-wire” (iMT)

Tryb „żeglowania” dostępny tylko w pojazdach wyposażonych w manualną skrzynię biegów (6iMT). Dostępność trybu zależy od rzeczywistych warunków jazdy.

(7) 7 lat / 150 000 km gwarancji

Gwarancja maks. do 150.000 km. Gwarancja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) oraz w Szwajcarii. Na poszczególnych rynkach mogą występować różnice co do warunków zachowania gwarancji np. w przypadkach dot. baterii, lakieru lub elementów wyposażenia. Dokładne okresy gwarancji oraz jej warunki określone są w książce gwarancyjnej.

(8) 7 lat aktualizacji map

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki temu nawigacja w Twoim samochodzie zawsze będzie korzystać z najnowszych dostępnych danych.

Sprawdź nasze oferty!


Call Now Button